Prosinec 2006

Bleskovka II.

31. prosince 2006 v 15:09 Bleskovky
Tentokrát beru všechny správné, než zazní z komentářů slůvko STOP...
Otázka se týká této osoby...
1) Kdo to je???
2) Jmenuj alespoň jednu její písničku (nesmí se schodovat s tou, která je už byla řečena)
3) Jmenuj alespoň jeden film ve kterém hrála
4) Jmenuj název jejího CD...

Pro Bety

31. prosince 2006 v 10:39 Ode Mě Pro Vás
Pro Betýska
Pro zvědavky: o to srdíčko si řekla osobně... Sama od sebe bych ho tam nedala :)

Fotoooooo

30. prosince 2006 v 21:24 | Kiki |  Gwen Stefani
Gwen Stefani 1

Gwen Stefani 2

Gwen Stefani 3

Gwen Stefani 4

Gwen Stefani 5

Gwen Stefani 6

Gwen Stefani 8

Pro Kájíka

30. prosince 2006 v 20:47 Ode Mě Pro Vás
To je pro Káju...
Mit deine libe (:

Chcete dar nedar?

30. prosince 2006 v 20:42 Ode Mě Pro Vás
Ctěli byste od nás dostat DÁREK???
Stačí napsat do komentářů a máte to tam...
  • Reklamky
  • Nápisy
a pod.
Napište barvu, obrázek a hlavně co tam chcete...

Ceny za bleskovku I.

30. prosince 2006 v 12:57 | Týna |  Bleskovky
Diplom pro Tabbittu
Diplom pro Hedu a Elí
Pro tatínka
Pro vás všechny

Graffiti Creator
Pro C a S
Animal Text
Pimp Text

1.bleskovka

29. prosince 2006 v 21:24 Bleskovky
Takže otázky k historicky 1. bleskajdě znějí takto:
1) Kdo se umístil na 3. místě v Česko hledá Superstar II.???
2) Jak se jmenuje Vladko z VyVolených přijmením???
3) Vyjmenuj 3 dárky, které dostala tvoje mamka.
NicMoc ceny vyhrají první 3...

O girls

29. prosince 2006 v 18:36 Blog 27
Jméno: Alicja Julia
Přezdívka:
Ala
Datum narození:
27.11.1992
Barva očí:
Nebesky modrá
Barva vlasů:
Blond
Bydliště:
Varšava
Oblíbená barva:
Zlatá, fialová
Ve volném čase:
Tancuje, zpívá, jezdí na koni, čte si knížky
Domácí mazlíčci:
4 psi, kotě, 30 rybiček
Zajímavost:
Narodila se ve stejný den jako Tola
Jméno: Tola Klara
Datum narození: 27.11.1992
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědá
Bydliště: Varšava
Oblíbená barva: Černá, fialová
Zajímavost: 4x změnila školu, má bratra, stejné datum narození jako Ala

Jak se Tolla stala opicí...

29. prosince 2006 v 18:27 Blog 27
Může mi někdo říct vo co se snaži?????
Už jenom ostříhat a sundat ty korále...
Mysli si ze asi bude taky slavna jako Billisek kdyz se bude opicit este aby zacali zpivat jejich pisnicky!!!!!!!!!!!!!! Tenhle komentář byl na jednom blogu a je SUPR!!!

Fotomontáže

29. prosince 2006 v 18:22 Blog 27

Jak na revizora

28. prosince 2006 v 12:14 Pro Zasmání
Zákon je zákon...
Upřesnění již zmíněného triku: Stojíte v dopravním prostředku MHD. Jednou rukou se držíte madla a v druhé ruce držíte ruční zavazadlo (jako ruční zavazadlo má cestující právo vzít s sebou do vozidla bezplatně snadno přenosné věci...). Pokud k vám přistoupí revizor a požádá vás o lístek, vyjdete mu vstříc a odpovíte: "Mám, ale nemohu vám ho ukázat, protože podle § 16 odst. 1: cestující, který ve vozidle stojí, je povinen se za jízdy přidržovat zařízení vozidla k tomu určených," a ve druhé ruce držíte ruční zavazadlo. Podle § 20 odst. 1 "Jako ruční vazadlo má cestující právo vzít s sebou do vozidla bezplatně snadno přenosné věci, které estující má u sebe a lze je případně umístit ve vozidle na místo pod sedadlem nebo nad dadlem cestujícího. Zajišťování bezpečné manipulace s tímto zavazadlem a dohled na ně přísluší cestujícímu." Jak je uvedeno "manipulace s tímto zavazadlem a dohled na ně přísluší cestujícímu" a pokud ho odložíte z ruky, riskujete jeho bezpečnost i bezpečnost cestujících. Revizorovi nabídnete, že za zavazadlo může přejmout zodpovědnost, ale to vám musí vystavit písemně. Pokud vám nabídne, že jízdenku z vyší kapsi vyndá, vy máte samozřejmě právo odmítnout. Na další stanici se za stálého přidržování madel dobelháte ke dveřím opustíte dopravní prostředek.
Jedete-li s kamarády...
Trik se dá použít pouze ve skupince, kde je přítomen alespoň jeden poctivec. Při spatření revizora se tento poctivec dá na útěk (nápadně nenápadně), ale pouze tak, aby ho revizor zpozoroval a měl velkou šanci ho chytit. Jestliže ho revizor chytne, je vyhráno. Poctivec začne hledat svůj platný lístek, který jako na potvoru zaboha nemůže najít. Po očku mezitím sleduje své kamarády. Až se černým pasežérům podaří vystoupit, ukáže revizorovi vítězoslavně platný lístek. Jako třešnička na dortě se vyplatí revizorovi poděkovat za trpělivost a popřát mu hezký den.
Zlodějiiiiiiiiiiiiiii
Sedíte na sedadle v dopravním prostředku a na uších máte walkmana. Je dobré pohupovat se v rytmu hudby a předstírat, že si naprosto nevšímáte okolí. Revizor přijde a začne šermovat odznakem a vůbec se bude snažit všemožně upoutat vaši pozornost. Nijak nereagujte. Pokud to revizora neomrzí, má jedinou možnost - lehce vám strčit do ramene či jinak se vás dotknout. V tom okamžiku je třeba rychle zareagovat, vyskočit a začit křičet: "Pomóc, zloděj, krade mi walkmana!" I kdyby měl revizor se po takovém trapasu chuť s vámi bavit a před ostatními cestujícími uvést vše na pravou míru, rozhodně nebude mít náladu požadovat jízdenku.

Životipis Lindasey

27. prosince 2006 v 19:25 Lindasey Lohan

Lindsay Lohan

-Herečka

Datum narození:02.07.1986 Místo narození:New York, USA Znamení: Rak
Životopis: Lindsay se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem bude komedie Confessions of A Teenage Drama Queen.

Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty, odstartovala svou hudební kariéru.

Fotešky Lind

27. prosince 2006 v 19:18 Lindasey Lohan

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan


Lindsay Lohan


Lindsay Lohan


Lindsay Lohan


Lindsay Lohan


Lindsay Lohan


Lindsay Lohan


Lindsay Lohan


Lindsay Lohan
Fotky z konců

27. prosince 2006 v 18:41 Green Day

Fotky z koncertů- Green day


photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo

Tré Cool

27. prosince 2006 v 18:26 Green Day
Tré Cool - bicí
Celé jméno: Fran Edwin Wright III.
Narozen: 9. prosince roku 1972, místo: Willits, Californie, USA
Ženatý: s dlouholetou přtelkyní Lisea Lyons v březnu 1995. V březnu roku 2000 se oženil s Claudií, ale v roce 2003 se rozešli. Nyní žije s bubenicí The Donnas - Donnou C.
Děti: Ramona (*1995 s Liseaou), Frankito (*2001 s Claudií)
Rodina: Vyrůstal se svým otcem a dvěma sourozenci. Nyní žije v Rodeu v Californii, USA se svým synem a ženou.
Auto: SUV
Nástroje: bubny, acordión a kytara
Další skupiny: Hrál s: The Lookouts, Screeching Weasels a Samiam

Frank Edwin Wright III., známý jako Tré Cool, se narodil 9. prosince 1972. Žil ve Willitsu, Californii, USA se svým otcem a dvěma sourozenci. Jeho otec stavěl v oblasti domy včetně toho od Lookout. Records, který vlastnil Laurence Livermore. Ve 12 letech se Tré spojil s Livermoreovou kapelou The Lookouts. Nakonec když se John Kriftmeyer (Al Sobrante) rozhjodl opustit Green Day, navrhl Livermore Trého jako jejich nového bubeníka. Billie Joe a Mike si nenechali ujít možnost mít Trého za bubeníka.

V roce 1995 se Tré oženil se svou přítelkyní Liseaou. Brzy na to se jim narodila dcera Ramona. Rozvedli se a v roce 2000 se podruhé oženil s Claudií. S ní má syna Frankita (*2001). Ale ani s Claudií už nežije. Bydlí stále v Oaklandu, Californie, USA.
Kuk!!!

Mike Dirnt

27. prosince 2006 v 18:24 Green Day
Mike Dirnt - baskytara a pomocné vokály
Celé jméno: Michael Ryan Pritchard
Narozen: 4.května 1972, místo: Berkeley, Californie, USA
Ženatý: už několik let je rozveden s Anastasiou ( svatba roku 1996). Povídá se, že je zasnoubený se svou nynejší přítelkyní Sarah
Děti: Estelle Desiree (duben 1997) s exmanželkou Anastasií
Rodina: Mike byl adoptovaný, protože jeho matka (závislá na heroinu) usoudila, že se o něj nemůže starat. Mikeovy adoptivní rodiče se rozvedli, když mu bylo 6 let. Mike má nejméně jednu sestru, další sourozenci nejsou známi.
Auto: BMW
Nástroje: baskytara, farfisa (něco jako klávesy), kytara, bubny a basebalová pálka
Další skupiny: Mike stále hraje v The Trustrators, a dále hrál s: Screeching Weasel, Crummy Musicians a Squirtgun
Michael Ryan Pritchard, dneska známý jako Mike Dirnt, se narodil 4. května roku 1972 do chudoby. Mikeova máma byla závislá na heroinu. Ještě když byl dítě, byl nabídnut k adopci. Během svého dětství střídal svoje rodiny po chvilkách. Když bylo Mikeovi pouhých 6 let jeho adoptivní rodiče se rozešli. Mike zůstal s adoptivní matkou a starší sestrou. Mike potkal Billieho Joe v 5. třídě ve školním bufetu a od té doby jsou nejlepšími kamarády. Nakonec si Mike pronajmul byt v Billieho baráku a společně pracovali v restauraci, kde pracovala Billieho máma. Oba, Billie i Mike, byli fascinování punkrockovou muzikou a založili spolu skupinu Sweet Children. Narozdíl od Billieho měl Mike na střední škole dobré známky a má za sebou dokonce několik seminářů na společensko-vědní fakultě.
Mike se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Anastasií v roce 1996 a jejich dcera Estelle Desiree se narodila v dubnu roku 1997. Mike svou dceru strašně miluje a jeho přezdívka pro ní je: "Hero". Dnes jsou Mike a Anastasia rozvedení, ale jsou stále dobří přátelé. Mike nyní žije v Oakland, Californie, USA.


Billie Joe Armstrong

27. prosince 2006 v 18:15 Green Day

Billie Joe Armstrong Billie Joe Armstrong

Billie Joe Armstrong přišel na tento svět 17. února roku 1972, jako nejmladší ze šesti dětí. Jeho otec byl jazzman a řidič kamiónu, zatímco jeho matka servírkou v lokální restauraci. Byla také velký fanouškem country hudby, kterou milovala. Billie začal se zpíváním, když mu bylo pouhých 5 let! Chtěl obcházet nemocnice a zpívat tam nemocným, aby se cítili lépe. Poté nahrál svůj první song "Looking for Love" u místní nahrávací firmy Fiat Records. Jeho otec se rozhodl, že mu dá elektrickou kytaru, kterou pojmenovali prostě "Blue." Billie do dneška používá několik replik této kytary. Kytara byla to poslední, co stihl otec Billiemu dát. Když bylo BJ 10 tak jeho otec zemřel na rakovinu. Jeho matka stále pracovala v restauraci. Musela živit jak sebe, tak svých 6 dětí. Billie Joe i Mike později v této restauraci pracovali. Billiemu bylo 10 (1982), když ve školním bufetu potkal Mikea. Pak ho a jeho dva bratry Matta a Erica zasvětil do punkrocku. Brzy na to Billie, Mike a bubeník jménem John vytvořili punkovou skupinu, kterou pojmenovali Sweet Chlidren. Den před svými 18. narozeninami a polovinou studia na střední škole, opustil Billie školu, aby mohl všechen svůj čas věnovat Sweet Children. Věděl, co chce dělat: Hrát... John (Al Sobrante) kapelu opustil, aby se mohl věnovat studiu na vysoké škole, a proto naverbovali nového bubeníka jménem Tre Cool. Později se Sweet Children přejmenovali na Green Day. Ještě předtím procestovali celou zem jen s trochou peněz a přespávali u svých fanoušků. V roce 1990 v Minneapolis poprvé Billie spatřil svou budoucí ženu Adrienne. Okamžitě si domluvili rande a 2. července 1994 se po 5 minutovém obřadu vzali. Den po svatebním obřadu přišla Adrienne na to, že je těhotná. Jejich syn Joseph Marcicano Armstrong se narodil v Březnu 1995. o tři roky později, 12. září 1998, další chlapec Jakob Danger zvýšilpočet členů rodiny Armstrongů. Dnes žijí Billie Joe, Adrienne, Joseph a Jacob společně v Berkeley, Californie.

Parodie- červená karkulka

27. prosince 2006 v 16:42 Pro Zasmání

Červená Karkulka

Ráno, když maminka dcerušku spatřila,
dala jí facku a tiše pravila:
Rychle si oblékni červenou sukénku,
babička za lesem dostala žloutenku.
Nač je mi maminko, červená suknice,
ta jenom přiláká vilného myslivce!
Jestli mě znásilní, tak jako včera,
nebudu už tvoje nevinná dcera?!
Nedávej bláznivým myšlenkám průchod,
než bába za léky utratí důchod.
Popadla Karkulka aktovku s jídlem,
a běžela lesem, jak píchnutá šídlem.
Navzdory vábivé červené sukýnce,
nestřelela na cestě vilného myslivce.
Svalnaté nohy a kvalitní pohorky,
brzy ji donesly do známé chaloupky.¨
Co je to za fóry, tak brzo po ráno,
vlk se tu placatí v bábině županu.
Jen pojď dál, děvenko a nestůj u dveří,
s bábou jsem posnídal, ty zůstaň k večeři!
Máš pěkné tvářičky, jak žádná druhá,¨
zato tvá bába byla dost tuhá.
Tak to si vybral kvalitní potravu,
nejseš ty, blbečku, tak trochu na hlavu?
Pozdě mě nazíváš spanilou dívenkou,
sežral si babičku s infekční žloutenkou!
Lesem se ozývá zoufalé vytí,
jak se vlk pokouší vyvolat blití.

Deja Vu

27. prosince 2006 v 11:39 Textíky, klipy, překlady

Deja Vu

[Intro:]
[Beyonce:] Bass
[Jay-Z:] Uh
[Beyonce:] Hi hat
[Jay-Z:] Uh
[Beyonce:] 808
[Jay-Z:] Uh
[Beyonce:] Jay
[Jay-Z:] Uh-huh
Ready?
Uh-huh
[Beyonce:] Let's go get 'em
[Jay-Z:] Uh-huh
C'mon
[Jay-Z Rap]
I used to run base like Juan Pierre
Now I run the bass hi hat and the snare
I used to bag girls like Birkin Bags
Now I bag B ([Beyonce:] Boy you hurtin' that)
Brooklyn Bay where they birthed me at
Now I be everywhere, the nerve of rap
The audacity to have me whipping curtains back
Me and B, she about to sting
Stand back
[Verse 1]
Baby seems like everywhere I go
I see you, from your eyes, your smile
It's like I breathe you, helplessly I reminisce
Don't want to compare nobody to you
[Pre-Hook]
Boy, I try to catch myself
But I'm out of control
Your sexiness is so appealing
I can't let it go
Oh
[Hook]
Know that I can't get over you
'Cause everything I see is you
And I don't want no substitute
Baby I swear it's Deja Vu
Know that I can't get over you
'Cause everything I see is you
And I don't want no substitute
Baby I swear it's Deja Vu
[Verse 2]
Seeing things that I know can't be
Am I dreaming? When I saw you walking past me
Almost called your name
Got a better glimpse and then I looked away
It's like I'm losing it
[Pre-hook]
Boy, I try to catch myself
But I'm out of control
Your sexiness is so appealing
I can't let it go, oh
[Hook]
Know that I can't get over you
'Cause everything I see is you
And I don't want no substitute
Baby I swear it's Deja Vu
Know that I can't get over you
'Cause everything I see is you
And I don't want no substitute
Baby I swear it's Deja Vu
[Jay-Z Rap 2]
Yes! Hova's flow so unusual
Baby, girl you should already know
It's H-O, light up the dro'
'Cause you gon' need help tryna study my bounce, flow, blow
What's the difference?
One, you take in vein while the other you sniffin'
It's still dough, po-po try to convict him
That's a no-go
My dough keep the scales tipping like 4-4's
Like I'm from the H-O-U-S-T-O-N
Blow, wind so Chicago of him
Is he the best ever, that's the argu-a-ment
I don't make the list, don't be mad at me
I just make the hits, like a factory
I'm just one-to-one, nothin' after me
No Deja Vu, just me and my, Oh
[Bridge]
Baby I can't go anywhere
Without thinking that you're there
Seems like you're everywhere, it's true
Gotta be having Deja Vu
'Cause in my mind I want you here
Get on the next plane, I don't care
Is it because I'm missing you
That I'm having Deja Vu
[Pre-hook]
Boy, I try to catch myself
But I'm out of control
Your sexiness is so appealing
I can't let it go
Whoo...
[Hook]
Know that I can't get over you
'Cause everything I see is you
And I don't want no substitute
Baby I swear it's Deja Vu
Know that I can't get over you
'Cause everything I see is you
And I don't want no substitute
Baby I swear it's Deja Vu
Know that I can't get over you
'Cause everything I see is you
And I don't want no substitute
Baby I swear it's Deja Vu
Know that I can't get over you
'Cause everything I see is you
And I don't want no substitute
Baby I swear it's Deja Vu

Check On It

27. prosince 2006 v 11:33 Textíky, klipy, překlady

Check On It

You need to stop playin' 'round
with all them clowns and the wangstas
Good girls gotta get down with the gangstas
Go ahead girl put some back and some neck up on it
While I stand up in the background and check up on it
Refrén:
Ooo boy you looking like you like what you see
Won't you come over and check up on it
(I'ma let you work up on it)
Ladies let him check up on it
(Watch it while he check up on it)
Dip it, pop it, twirk it, stop it
Check on me tonight
If you got it, flaunt it
Boy I know you want it (Ooo)
While I turn around (you)
Watch me check up on it
Ooo, you watchin' me shake it
I see it in your face
You can't take it, it's blazin'
You watch me in amazement
You can look at it
As long as you don't grab it (Ooo)
If you don't go braggin' (you)
I might let you have it
You think that I'm teasin'
But I ain't got no reason
I'm sure that I can please you
But first I gotta read you
Refrén 2x
I can tell you wanna taste it
But I'm gon' make you chase it (Ooo)
Got to be patient (you)
I like my men patient, more patient
Your take might get you in more places
You can't be abrasive
You have to know what pace is
If I let you get up on it
You got to make a promise (Ooo)
That you gon' put it on me (you)
Like no one's put it on me
Don't bore me, just show me (no)
All men talk but don't please
I can be a tease
But I really wanna please you
Refrén 2x
I'm checkin' on you Boo, do what you do
While you dance, I'ma glance at this beautiful view
Keep my hands in my pants
I need to glue 'em with glue
I'm in a trance, all eyes on you and your crew (that's right)
My man's don't dance, but can feel ya'll bump and grind (bump and grind)
It won't hurt if you gon' try one time (it won't hurt)
They all hot but let me see, this one's mine
It's Slim Thugga and DC outa H-Town
Refrén