Srpen 2009

OT Žloukovice

31. srpna 2009 v 12:47 | Mrs. Faultless |  Diary
Potřebuju tvojí lásku mít,
k tomu abych mohl šťastný být
a říct ti do tvých snů
"only you"...

Mám za sebou týden pracování s dětmi. Hodinka malování s básničkou, dvoje "tanečky", příprava stopovačky, Rytířských her a moje vlastní hra s Krtečkem o V.I.P. vstupenku. A víte co? Baví mě to. Moc. Hlavně sem magor, přijela sem včera a už mám vymyšlenou další hru :D A příští rok už officiální praktikování :) Ae nejdřív v zimě s dětičkama na lyžích, sem na to zvědavá mno :)

I dont want to stay another minute
I dont want you to say a single word
Hush hush
Hush hush

Ale přímo k OT. Bojovku sem si užila :D Když chodili malý děti seděla sem v cíli u svíček, řekla jim ať si najdou poklad a čau :D Ae větším sem se schovala do křoví a když se natahovali pro poklad zezadu sem na ně bafla a nejvíc se lekli ti, kteří si to fakt zasloužili, tkže cajk, cajk :D A pak tam přišla ňáká ženská v županu a prej jestli sme se nezbláznili takhle nechávat ty svíčky bez dohledu u stromů :D:D A my jakože po cestě (ono to bylo kraťoučký asi 5 svíček a dvě strašidla) sou strašidla a že to tam děsně hlídaj a ona hned, že to je teda jiná a zas zalezla :D

I'm heartbroken (without your love)
I'm heartbroken (yes, I've had enough)
I'm heartbroken

Některý ty dětičky tam byli uplně úžasný :) Madlenka, Árčí, Ondrášek a samozdřejmě Vilda :) I dospělí některý super až na "blonďatou paní s podprsenkou", která mně jediný nevadila, ptže sem se domívala, že na mě nic neříkala, ale později sem se dověděla, že sem jí jenom nevnímala.

A zejtra holt "hurá" do školy.
Good luck.
Bye n CU.
P.S. Babička Míla mi snad jenom 2x řekla jménem, jinak sem pro ní byla Terezka (nikdo neví proč :D). Ale zásobovala mě Aloe Verou, tkže vše odpuštěno ;)

Albeř 009 - music ♫

28. srpna 2009 v 23:09 | Mrs. Faultless |  Songs
Aneb co mě Dinny a chlapci naučili poslouchat <3


Nesnášim PCD. Štve mě, že oni jí pouštěli nějakou rychlejší. Stejně prostě vzpomínky a vidim furt před sebou "tančícího" Romana.


Nemusim tuhle hudbu, ale "a tsu aa tsu" sme si zpívali furt dokola :D


Zas píšu, že se mi tenhle styl nepáčí, ale zpívali sme si to celej poslední den.


Placebo já ráda. "Jé, ono to hraje znova." "Mně to nevadí..." nejlíp se při ní usíná...


Áááááá - aááááá...

A pak samozdřejmě Sto zvířat - Nikdy nic nebylo, ale ta patří k minulýmu roku, letos sem si jí jenom připoměla a zazpívala s Dinny u Osiky. Zážitek.

Albeř 009

22. srpna 2009 v 18:29 | Mrs. Faultless |  Diary
Líbilo se mi tam. Bylo to fajn. Smích, zpěv a hlášky, ale i slzy, vzpomínky a pomalá hudba. Stejnak, krásný jít v noci k vodě a jenom sedět nebo ležet, koukat se na hvězdy (který sou krásnější než v Praze :D) a zpívat si Nikdy nic nebylo. Smutek a stesk na mě dolehl až doma, kdy sem si pustila veškerou hubu, kerou sem se tam naučila poslouchat (během příštího týdne budou videoklipy).
Od teď si sebou všude vozím karty. Abych měla co míchat. Samozdřejmě krom Albeře abych si mohla pučovat Mirkovy a starat se o ně jako o vlastní a smět počítat á la Romanotomášoradek, když se jim kdokoliv pokusí ublížit.


When you see my face, hope it gives you hell, hope it gives you hell...

7. srpna 2009 v 14:27 | Mrs. Faultless |  Diary


A zkuste mi vnutit, že neni dokonalá. <3

***

Adélky chatu máme za sebou. Myslim že sme si to docela užili... *Dinny, Kate, Adél, me*... První den aquapark a večer letní kino. Pak v půl dvanáctý sme běželi po silnici, docela sranda :D Ono to kino bylo pozdě (mimochodem byli sme na Líbáš jako Bůh), aby byla tma a tak sme i pozdě přišli dom :D Další den sme se byli podívat u kapličky a u závory, večer shlídli Simpsonovi ve filmu a já pak ještě Ďábel nosí Pradu, ae knížka je lepší. Poslední celej den sme byli s Adél na procházce na Bílý skále a cestou sme jedli špendlíky <3 Doma sme pak shlídli Goodbye Lenin!, ale nějak sem neporala co je na tom komediálního... A v úterý domů :)
Včera sem byla u Nikči, zas pokus o společnou fotku a nakonec sranda s jejím tatíkem :D Večer sem se stavovala za Judit pro fotky z tábora, takře mám konečně společné foto našeho týmu :D
Jinak se připravuju na tábor, už mám 4 složky všelijakejch papírů, obrázků a pracovních listů... Docela to občas unaví, ale stejně se uplně moc těšim <3
Zejtra by měl přijet konečně domů náš milý kamarád a já uplně moc doufám, že bude na icku :) :* A Verunka by se tam taky mohla ukázat :)
Od 18. Albeř s Dinny a snad i fotbalistobasketbalistama :D A příští tejden nejspíš k babičce ;)
Mějte se a užívejte dám naplno prázek (doufám že už to nezní tak depresivně :D)

Lamea summer camp - Athéniny sovy. Horní řada zleva: Eliška <3, Šimon, Matýsek, Kikča, holčička co se menovala asi Karolinka a Jíťa :)
Dole: Barunka <3, Lukáš, Tomáš, Týnka <3 (skoro neni vidět), holčička, která nevim jak se menovala, Lowely, Deniska, co se zamilovala do Matěje a hyperaktivní Davídek :D