Září 2009

Škola v háji, v hory doufám a brigádka dohodnutá.

15. září 2009 v 16:46 | Mrs. Faultless |  Diary
Zdravííím :)
Škola nejvíc na nic... Haa němčina, směju se no... Co děláme nevim, německy neumim. Jenom vim, že mám rozvrh Po do čtyr, Út do čtyr, Středa sedm hodin v kuse a pak už vcelku klid... A taky nechápu proč nemáme na VV bejvalou učitelku, ale tohohle člověka a proč na VÝTVARCE NEVÝTVARNIČÍME, ae vymejšlíme nějaký titulky k fotkám... AAAAAAAAGGGGGRRRRRRRRR!!!
No a pak mám dvě zprávy - dobrou a špatnou...


Dobrá je, že mi vyšla brigádka a začátkem října buu hlídat dětičky :)
A špatná, že možná strávim hory bez Herlíkovic... Bez lidí který znám od mala... Lidí, který mám děsně ráda... Lidí na který se můžu kdykoliv obrátit... Lidí se kterejma je nohorázná sranda... Protože paní ředitelka řekla! Hm, fajn. Ale tak co, prej nemám ztrácet naději... Fajn, budu doufat, ae ono mi nic jinýho nezbyde... Jenom pár vyvolenejch (Majklí, Nikča, Adeel...) vědi jak je to pro mě důležitý... A navíc nechci strávit zimu jenom tim, že budu zvedat děti ze země, jo baví mě pracovat s dětma, moc, ae pochybuju že během 14 dní si sama zajezdnim... Baví mě to, ale ne když buu utahaná, budu mít sněhu po krk a hlavně bez NICH... Nebo spíš bez NÍ... Jasný, ono nestačí že už teď se vídáme málo žeo... Hmmm.... A na karnevale stejně nejspíš budu (a může za to Michal) jako výpomoc už celou dobu... Jasný, mě stačí vídat tyhle lidi jeden tejden ročně žejo... AAAAAAAAAAAA pomoc! Chci tam jet a chci a chci a chci! A pojedu, školní řád se prostě zruší. Nezájem. Pche. Maj to mít na netu. V nejhoršim to zkusim okecat a budu smět použít pomoc Vaška.. Jasný nechám to bejt, nebuu to řešit... A buu si žít v nejistotě a napětí...
No nic, na zejtra mám (z dneška) vypravování z NJ a pak na čtvrtek doplnit nějakej papír se značkama a vzorcema z fyziky... Jojo, proč ne...
Chci prázdniny :D
CU.

Druhá.

5. září 2009 v 19:48 | Mrs. Faultless |  Diary
Někdy výš, někdy níž nad letnou
zamířím pistolí na zrádce.
Spánky mí tepají, jsem ve dvou!
Vystřelím na zrcadlo v dálce!

Když já na jednu stranu sem hrozně ráda, že se se mnou zas baví, stejně jako tenkrát, ale dopr jak mi asi je, když vim, že je to "tajně", že ona je na seznamováku a kdyby se to dozvěděla, tak nás oba zabije? :D Ikdyby slečna nebyla žárlivá... Tk JÁ jí buu 100% vadit... Ona mě má totiž děsně ráda.. Asi jako já jí :D On je prostě lehká děva. Pche.

Boom de clap, boom de clap de clap...

Tak mě napadá, že sem eště nepsala o minulym úterý :) Ráno se mě Majkl ptal jestli du na Den prvňáčků... Já že ne... On že chyba... Já že tam chci, kde a kdy to je... On že neví... Pk přídu ze školy a zvoní mi mobil ať přídu tam a tam... Tak du... Vééééééédro neskutečný... Měla sem na starosti schazování kuželek míčkem na provázku na tyči a chození po slepu pomocí držení se provazu. Zavázala sem asi tak 250 uzlů, aspoň 20x si vyslechla, že je vedro (vážně), aspoň 150x sem řekla slovo trojúhelník (ten provaz byl do trojúhelníku) a oči a nepočítaněkrát napsala K (jako kuželky) a SB (jako slepá bábá). Když sem si nebyla jistá za co "podpis" chtěj, nakreslila sem srdíčko bo udělala křížek... Jendou sem nějak nepřemejšlela a napsala CH :D A koncem už sem byla znavená a místo SB udělala jenom klikihák, že by v tom SB mááálokdo našel :)

Když tiše brečím, tak na cestu se dáš
Prázdnota v tobě usíná
Společně s tebou usínám, ty a já
Ty a já, ty a já, ty a já

Sport.cz: "Haškova záchranná mise začíná ve vypjatém derby bez Rosického." A já se tak těšila :( Ae stejně budu koukat :) Btw dneska odpoledne s Adél :* A pk tajná akce *PSST* ;)