Prosinec 2009

IKEA day

29. prosince 2009 v 20:36 | Mrs. Faultless |  Diary
Pondělí
Po dlouhý době sem byla se slečnama ze základky, nejlepší :*)

Dneska
IKEA a čekám na fotky. Já prostě jakmile máme akci to na ten net dám, ale Hanka mi dluží z Mikulášský, ale řikám si ok, asi eště nebyla na FB kam si jí Před 14ti dny) posílala svojí mejlovou adresu. Včera mi Černoši slíbili, že mi dneska konečně po roce pošlou společnou fotku z hor. Na serveru nejsou žádné nové zprávy. Fajn, asi eště nebyli na netu... Ale do půlnoci to tam CHCI! :D A pak sem byla v říjnu na táboře s děckama, na netu fotky nejsou, ač řikali že je tam daj a tak čekám až mi jeden kluk pošle mejl na Jíťu kerá tam fotila a ona mi to pak snad pošle.. A já prostě čekám a nechápu proč mi to nepošlou sakra :D Sice to otevřu, řeknu Ježiš a zavřu to, ale stejně :D

V příštích dnech...
Zejtra deme s Betynou a mamkou na oběd někam a pak až do 3. kdy jedu na hory s nejdražšíma nic :)

DušDuš day <3

27. prosince 2009 v 22:00 | Mrs. Faultless |  Diary

Sice počáteční bloudění u DBK nebylo příliš slibné, ale na bus zastávku sem trefila a po hodině co mi neznámý roztahující se spolusedící zkřivil páteř jsem konečně dojela do několik kilometrů od Prahy vzdálené vesnice, kde mi nějaká milá osoba v červené mikině skočila radostně na krk :)
Skvěle jsem popíjela balenou neperlivou vodu TESCO (Nezapoměň si dojít na záchod :D) ze skleniček IKEA, válela se na matraci a dekách IKEA a záviděla všechny věci z IKEI :D (But I ll go there as soon as possible!) pak jsme otevřeli nemilý notebook s V.I.P. internetem Vodafone a smáli se osobě, která se mezitím stačila stát fanouškem 120ti dalších profilů s iks dé smajlíkem a přidat se do 119ti skupin s emo brečícím smajlíkem. A "záviděli" Jehoménoužsemzapoměla že bude na vesnické sešlosti. Cha.
Poté, páč nebyl doma táta, jsme se naobědvali výtečeného jídla uvařeného v REMOSCE a drbali spolužáky i s paní domu :) Ten s hodinkama, ten co mu to tam sluší atp. Taky jsem (pro změnu) byla odrazována od střední školy se zaměřením.
Nahoře jsme pomluvili Elíkova taťkova (toť moravština) jeho roztrhané tričko a barevnou bradku. A prohlíželi fotky z dětství, stejně byla roztomilá :) Pak jsem obdivovala TOP seznam v Opeře (ehm, mezi DušDuš TOP patří i hvězdý tým *palec nahoru*)
Den považuji tímto za ukončený a prohlašuji ho skvělým :)
Děkuji,
s láskou
K.

http://i63.photobucket.com/albums/h122/freeglitters/pagegraphics/21.gif

P.S. Tmavá čepice a Michal.
P. S. S. Už bychom měli jít.
P. S. S. S. Podej mi to pití prosím :)
P. S. S. S. S. Tma má dneska spoždění (měli jste namysli zpoždění?)

Úchvatný víkend.

20. prosince 2009 v 19:55 | Ká |  Diary
K "Dobrý den."
A "Co? Dobrý den? Slyšel sem dobře? Kdo to řek?"
K "Já."
A "Tak tohle, tohle už nikdy v hospodě neřikej!"

J "Blbá škytavka"
K "Musíš pít a zadržet dech."
K2 "Měl by si spíš stoupnout na hlavu a zpívat."
K "Ale musíš si zacpat nos neasi"
K2 "A tancovat u toho"
J "Takže mám stát na hlavě, tancovat, mít zadrženej dech, zpívat a pít?"

Všichni zpěv "J*bu starou babůůů"

J "Co to je?"
K "Noha."
J "Čí?"
K "Z mobilu?"
J "Seš si jistá že mobily maj nohy?"
K "Hele.."
J "Extérní noha z mobilu. Hm"

Aneb výcvikový kurz v Harrachově. Bylo to nejvíc super :) Teda první večer netopilo topení, ale nakonec (po tom co zjistili že pro opravení mačkali něco co se mačkat nesmí) se spravilo a byli sme ubytovaný :P Další den se lyžovalo od desíti do čtyr na velkym kopci a učili sme se klasický oblouk s dlouhým vedením atp. :D Ale bavilo mě to :) A večer sme měli velkou poradu s archy papíru a kreslili sme plánek našeho učebniště, kam sme se další den dostali, dělali metodiku a já vyprávěla o Karkulce :D Taky sme jednou stáli na svahu pod sebou a pode mnou se ozvalo "Uděláme domino" a než mi to došlo, ležela sem na zemi :D Ten vedle mě to ustál, ale shodil Jardu za ním a ani sem nedostala vynadáno :D Těšila bych se na jarnáky až pojedu učit, ale mezitim sou další věci na kerý se chci těšit :D Každopádně teď mám 3 tejdny klid od školy a sem spokojená :))))
Šťastný a veselý!
K.Vánočka. Perníčky. Voskové ozdoby. Jablíčka. Tašky. Ovečky.

12. prosince 2009 v 11:37 | Kikča |  Diary
...aneb Vánoce pro děti.
No nakonec sem tam byla jenom do osmi. Ve dvě sem přišla a 45 minut vázala jmelí do pytlíčků. Potom jsme dopřipravili dílničky (viz. titulek). A ve velké herně zatím přibývalo cukroví a vařil se obří hrnec svařáčku.
Chvilku po čtvrté hodině to vypuklo a děti se nahrnuli do Keramiky, kde sem byla já s pletením a pečením vánoček, kde sem se hezky spálila, páč ta minipec (vypadala jako mikrovlnka) byla prapodivná a chvíli trvalo než sem přišla na to, jak plech vyndat bez spálení a bez toho aby se vánočky sesypaly (páč to bychom pak nevěděli čí která je), ale nakonec sem "chytla grif" a šlo to :D
Perníčky děti jenom zdobily, už byly hotové, jenom se jim muselo pomoct otevřít tuby s barvivem. A voskové ozdoby: A4kový plát, z něj vykrojit dva stejné obrázky, mezi ně dát provázek a přimáčknout :)
Mirka mezitím pobíhala i do Malé herny, kde se na oválky čtvrtky vázala bavlnka a poté lepily uši z dýňových semínek, nebo si děti polepovávaly a pokreslovávaly červený papírový tašky nebo píchaly na špejle hrozinky a jiný sušený ovoce a to pak zapíchly do jablka :)
Potom sme je zahnaly do Velký herny kde bylo velké zpívání (přičemž já odbíhala k troubě). Potom se rozdávaly trička a pak přišla Kristýna s miminkem, jakože je to Ježíšek a že něco přinesly, takže když odešli, přitáhly sme tam s Mirkou velkej koš hraček, her a kuchyňku a rodičům jmelí.
Nekonec se to trošku zvrtlo a začlo se divoce tancovat, ale pořád ještě na koledy, takže aspoň byla sranda :D
Chtěla sem takhle psát i o Mikulášský, ale čekala sem na fotky a pořád žádný nemám, takže až budou z Mikulášský i odsud, tak se ozvu.
CU a kdyžtak hezký Vánoce <3

Nestíhám.

3. prosince 2009 v 18:15 | Mrs. Faultless |  Diary
Prostě nemám ani čas bejt nemocná. Páč kdybych byla zejtra nemocná tak nemůžu jít v sobotu do práce, což by asi uplně neprošlo a v neděli s Adél a Lucinkou někam.. Takže budu nemocná asi až v pondělí. Fakt mi neni dobře, sem hrozně unavená a navíc máme strašně věcí do školy, páč se každej učitel domnívá, že máme jenom jeho předmět a každý odpoledne sme doma a prostě jenom škola a jeho předmět, uplně mě to vytáčííííííí.. Ze školy du rovnou na trénink přijdu v 7 domů uplně mrtvá a nevyspalá z rána, ale na další den máme minimálně dva úkoly a eště něco píšem.. Vyjmenovala bych na kdy máme do konce roku nahlášený testy ale je rychlejší na kdy ne.. Kdaždopádně nenapíšu nic, páč bych se musela zvednout a dojít pro něco kde je to napsaný... Každopádně nejvíc veselá bude středa až budem psát hudebku, páč sme nic neprobírali a hlavně sem tam poslední dvě hodiny ani nebyla.. Teoreticky bych si mohla odpovědi vymyslet, ano, ale zadání v němčině.. nevim nevim :D Takže budu propadat z hudebky, skvělý.
Jinak poslední dobou mě hrozně zabavuje Dům snů. Přes net. Takže už mi chyběj jenom 4 nebo dokonce jenom 3 díly a viděla sem všechny.. Na to že sem začla koukat ani ne před tejdnem :D ale hrozně sem fandila Ondovi a Zuzce, který teda včera vypadli, ale nějaktak to bylo jasný.. :-/ Každopádně až budu dokoukávat ty cca tři díly tak tam zas budou :)
Jinak kdo čet že sem začla pracovat s dětma, tak minulej víkend sme měli promítání a legokoutek a v sobotu akce, na který se budu podílet mnohem víc - Mikulášská :)) Teda nejsem nadšená z toho že budu v sobotu vstávat v půl devátý a až do šesti cca budu někde v andělskym, ale tak co ;) Jinak ano, budu anděl.. Chtěla sem čerta, já a anděl nejde moc dohromady, ale budu rozdávat dárečky :D
Jinak mě všichni hrozně štvou, páč už byli tady s těma lidma 2 akce a fotky nikde a z tábora o kerym sem psala minule taky ne, takže se nemám na fb čim vytahovat :D
Užijte si Mikuláše ;)
CU