Leden 2010

Látkové zelené bačkůrky s čerstvou skvrnou mrkvové šťávy.

31. ledna 2010 v 12:41 | Kikča* |  Diary
Už se mi v mobilu hromadí Poznámky, musim je začít cpát do Titulků.

BUCHTY MAKOVÝ, V HLAVĚ HVĚZDY ROCKOVÝ A KDO JE V POHODĚ?

...ano, tak to dopadlo, když si Jarda dal na FB odkaz na video od Mandrage. Zas sem si zapla celou jejich diskografii. Oh <3
Taky už abych v tom Harrachově byla..

Včera - Prague Cup, skvělý :) Poprvý v životě sem viděla (naživo) krasobruslení a nejvíc proud (čti anglicky praud) na DušDuš <3 :)

Já sem ve vztahu, to že on ne, není muj problem.. Ehm, je. Regrettably. Ale z hlavy ven nejde. Idiot.
Taky už abych v tý Pěně byla...

Zejtra - Čeká mě rozhovor s daddym <3, kerej se teď nudí v práci :D Musim zavolat onoho aby zabavil muj majetek když budu pa O:-) Každopádně vůbec ale nevim co mu budu vykládat. Mám přibližně 15 minut. Bzm. Ale nějak se po dlouhý době těšim na trénink za Májuš :) Ale až budem hrát pod širákem, za sluníčka, uhm :) A hlavně slíbil ON že se přijde podívat, páč do haly nepoleze. Uiii já chci jaro už sakra :D Jděte do háje se sněhem.

A eště jedna věc. Blíží se 14. leden. Zakazuju slavit Valenýn, máme 1. máj.

http://www.gorila.sk/i/imgs/198/159198.jpg

Anička spadla do lampy. Byla jí zima.

25. ledna 2010 v 14:24 | Kikča* |  Diary
Mé sebevědomí je na bodu mrazu. Jde-li to, v mínusu. Ve škole mi matikářka cpe, jak nemám na zkoušky z matiky a aby moji rodiče neusnuli na vavřínech a z angličtiny prej nemám vědomosti na jedničku, ale stejně mi jí dá. Neměla bych si stěžovat, já vim, vim, ale tak oni mi "přilepšili", tak si to měli rozmyslet než budou mít plnou pusu keců. Asi už to budu mít na talíři celej rok, bomba. Navíc sem se ráno viděla v zdcadle a to mi moc nedodalo :D


Další věc kterou nepobírám je lidská logika (demence, abych byla přesnější). Nemyslim si, že je tady někdo, kdo nikdy neslyšel výrok TA DNEŠNÍ MLÁDEŽ... A já chci začít práci, chci si dělat kariéru, ale to je zdřejmě špatně. Nemáte žádné nové zprávy, Nemáte žádné nové e-maily. Bezva. Tak já si počkám další rok a pak další dva. Hm. A do toho melou praxe, praxe, praxe, jenže když jí budou chtít všude, tak si jí jaksi nemám kde udělat.
Achjoo když mě už ty nápady na všeljaký metody, pracovní listy a hry přetejkaj a nemám je kam dát, ale ne, nesmíš. Agrrr. Ale prázdniny, ty budou sice asi trošku bez tradičních akcí, což mě megamoc štve, ale budou SNAD pracovní. I hope.

DOD

23. ledna 2010 v 12:01 | Kikča* |  Diary
Lekce tvůrčího psaní, Povídky o lásce a sexu, Báječná léta pod psa, Názory na vraždu. To teď čtu. Všchno. Teda hlavně Lekce.

Třídnice "Nejdřív sou tam čárky tam pak tam, pak sou tam nějaký čínský znaky a pak tam někdo nakreslí p**u. Kdo má počítat absence když si tam někdo hrál piškvorky v tý třídnici?"


Čtvrtek
Do večera až brzké noci jsem byla v práci. Lepení krepáků na lva, stříhání motýlohovad z krepáků, vyráběním jim tykadel a stříkání jich. Dále věšení zelených něčeho a provázků. A dělání okraje obrpapíru. Tolik k příptavám na Den otevřených dveří na téma džungle.

Pátek
Letěla sem ze školy domů, doma se rychle najedla a letěla do Džungle. Děti u mě hledaly rozdíly a snažily se dovést opici k banánům. Naštěstí bylo po chvíli divadýlko a mohla sem si na baru dát piňakoládu <3 Nakonec zahrály divadýlko pracovnice (ne jako předtím herci) a nejlepšíííí hrozně sme to tam protlemily :D
A samozdřejmě tam byl Vilík a sám od sebe mi dal piškot <3

Teď
Koukám na Případ nevěrné Kláry - děs a hrůza, herci nejhorší, vůbec se na ty osoby nehoděj, k sobě se nehoděj, příšerný. A knížka? Přesnej opak, jedna z nejlepších, ne-li nejlepší.

Foto z hor :)

Sněžení je omezování osobní svobody.

19. ledna 2010 v 18:06 | Kikča* |  Diary


Pátek
"Tyjo já sem fakt ráda že sem z tý školy odešla, tam ty holky teď kouřej trávu, houbičky..." "Jak se kouřej houby? Dyť třeba takovej hřib se do pusy nevejde." "A zapaluje se noha nebo klobouk?" "A je kouření mochomůrek jedovatý?"

Sobota
Začla sem číst, četla a dočetla sem Román pro ženy. Nejlepší.

Neděle
"Co je to popraviště Kryšpíne?" "Umm.. něco.. po pravé ruce?" :D > Mikulášovi patálie film

Pondělí
Oběd > "Vezměte si dalamánek" "Tady, dalamánek." "Jeden dalamánek pro každého, dalamánek, no, vemte si dalamánek." "Dalamánek, dalamánek, dalamánek." "Dalamánek dezert."
Plagát > "Čauky, kam valíš?" :D
Tramvaj > "Co bylo k obědu?" "Dalamánek." "To je nějakej jogurt žejo?" :D
Volejbal > "Víš co sou to Luciidní sny?" "No to přijde Ida a Lucie a sněji spolu."
Icq > "Jak se máš?" "Už ses ptala včera."

Úterý
Stejně sem pako že sem nevěřila těm co si stěžovali věcma typu "Nejhorší je když se daj dohromady tvoji dva kamarádi." takže Osvětim bude stát za prd páč tam všichni budou mít přítelíčky a idolíčky a já si budu povídat tak možná s Martínkem s jeho typickym idiotskym úsměvem, jehož biograf pokračuje a který bude vysílat kouřové signály. Haha.
Aj sem zas nedala, pardon, že nevim kde přesně v baráku jí zabil a že nevim jak přesně vypadala bílá skvrna, fajn, já si to klině přečtu znova, já totiž vůbec nejsem unavená a nemusim dělat další věci. Ahgrm. Ale když sem ve škole začla zpívat Šel zahradník do zahrady, stál za mnou Petr zrovna když sem zakopla/vykopáva dozadu nohu a při výskoku dopadla na DušDušovo (?) chodidlo. Bomba. A zahrada nemá okna.

To je ale vypečenej šípek.

13. ledna 2010 v 20:26 | Mrs. Faultless |  Diary
"You are a sugar in my tea"
"Já jsem cukr v tvém čaji"
"Já čaj nepiju"
"A proč to máš na mikině?"
"Protože sem chtěla červenou mikinu"
a tak sme se dostaly k tématu čaj o kterém Anča vyprávěla celou cestu tramvají a mě i Štěpánku to hrozně (vůbec) zajímalo, páč obě čaj pijeme :D Pak Anička došla k pečenému čaji a ten sme smíchali s čajem co byl k obědu, tj. šípkový a vznikl titulek článku.
A v jídelně se člověk dozví s nima dvěma vlastně hodně zajímavejch věcí..
"Kolik myslíš že dostává hlídač jídelny?"
"Tak 10 korun a pak eště dýško když ho někdo zmlátí" :D
A vůbec. Od tý doby co do mě Vojtěch celou cestu domů před cca měsícem a půl hustil že sem ironická sem eště ironičtější. Cha.
Mimochodem, v pátek budu v práci kreslit velkýho lva, kerej bude mít místo xichtu díru a děti do ní strčej hlavu a budou se v ní fotit. Mirka totiž umí kreslit, ale svádí to na mě :D No a příšít čtvrtek večer tam budem dělat výzdobu a v pátek máme Den otevřenejch dveří :) Taky už bych mohla jít na nějakou tu akci.. Ale zatim nic moc zajímavýho, kapsář se mi šít nechce, pryskyřice se mi nelíbí a na seminář o víně taky nic moc no :D
Tak snad únor. To máme jako hlavní akci karneval. To bude prča :D Na téma doprava :D Výzdobu už skoro mám, ale asi budu bez kostýmu, páč za tramvaj se mi jít nechce :D
Bye :)

'Cause we are gonna be forever you and me
You will always keep me flying high in the sky of love

Btw byla sem se dneska kouknout na gymplu kam bych chtěla a super, jsem pro všema 20ti :) Jenom nevim jakej jazyk jako druhej, páč u němčiny mi řikali, že nevědi jestli doberou za ty 4 roky 4 a v tý 4 bylo to co berem teďka, takže bych furt opakovala.. Ale zas španělština když neumim nic z ní nwm jestli bych stíhala a zvládala.. Uvidíme :) Třeba se lidem z momentální školy vyplní přání a nedostanu se tam :D

Herlíkovice.

6. ledna 2010 v 17:45 | Mrs. Faultless |  Diary
Řeknu vám, taková wifi na horách, to je věc :) Seriál online jede minimálně stejně dobře jako doma, takže ve volném čase koukám, navíc tu můžu i na eFBé :P A slečny mi posílají zápisy ze školy :)
No tady.. Tady nic. Vstávám po devátý, pak sjezdovka, dneska sem jezdila sama tak dop. sem nějak tak přejížděla z jendý sjezdovky na druhou no a odp. páč sem nic neviděla a navíc nemám udělaný hrany takže sem hodila rukavici Nikče do okna a šli sme do hospody :D (na horkou čokoládu samozdřejmě). Po večerech dětičky pořádaj večírky, za chvíli du dělat poháry a notebook se přemění v DJovský pult a když spinkaj (och, klid) hrajem Activity.
Včera sme byli ve tmě bobovat a aby bylo jasno, tak Vilemín chtěl jezdit jenom se mnou (krom jeho mamky, samozdřejmě :D) :)) A byl uplně unešenej když sem mu nakreslila Bořka stavitele a když sem si ho posadila na klín a na youtube sem mu ho pustila, 100%ní spokojenost :)
Už mám foteny, ale kabel ne, takže někdy příště.
Bye.

I'm everywhere you want me to be
The last night you'll spend alone
I'll wrap you in my arms and I won't let go
I'm everything you need me to be
♪♫Zorro růžová tvář.

1. ledna 2010 v 12:44 | Mrs. Faultless |  Diary

ŠŤASTNÝ NO ROK 2010

Hhh (hey hi hello) :)
Silvestr strávený s BFF neměl chybu :D Svůj příjezd sem trochu neplánovaně opozdila prohlídkou Záběhlic a telefonátem "Čau, hele vůbec nevim kde sem, ale nevadí jako du hledat zastávku, tak možná chvíli počkej :D Pa." "Coo??" No co, ven sem přes tmu a déšť neviděla a sluchátka v uších taky nic moc :D
Největší sranda byla při sledování Novy :D "To je ten.. vulkán!" "Vulkán??" "No tomu se tak řiká ne, když jich tam zpívá takhle hodně... Nebo vulikán tak nějak.." "Vokál?" "Jo no to je vono! Ono se mi to plete. A taky se mi plete kremrole a makrela." :D
"Hele frotman Tří sester" "Co je to frontman?" "Co bys řekla?" "No něco s fronou?" "No, frontmeni si choděj stoupnout do fronty do Tesca :D" "Frontofil!"
Nějak sme se dostali k tématu skleníkový efekt "No to ty kytky potřebujou bejt teplý" :D "Třeba růžáček a růžáček, viď? :D" "No to nee ale musí tam bejt třeba světlo." "No třeba kaktus by se ve tmě vopíchal, co? :D"
"Proč mává jako hoper když nezpívá rap?" "Jo to sou hopeři ty co takhle mávaj? Já myslel že sou to lidi po obrně." :D
"Zac Efron třeba naživo nezpívá." "Zpívá na mrtvo." "Třeba na pohřbech a tak.." :D
"Bolí mě hlava z toho vína.." "Kam ti odjela plastelína?" :D
A v neděli? Horyhoryhoryhory :)))
CU