Únor 2010

Writing is like a journey to a new place

26. února 2010 v 16:22 | Kikča* |  Diary
I just wanna feel the way you make me feel when you smile on me.

Neděle
Pantomima. Vojtíšek stojí. "To bude zkamenělej debil!"
"Máš pistoli?" "Jo" "Seš indián?" "Indiáni pistole neměli" "Tak si jí pučili, no!"
Hlavně dopoledne nejlepší*

Pondělí
Všichni vědi jak dopad hokej. Ale jak hrál Arsenal? Ticho po pěšině. Nemám ráda hokej. Nemám. K obědu byly ovocný knedlíky.

Trust me. Born to rock. Team spirit.

Úterý
Potkala sem kamaráda. Když mi psala DušDuš, dupla sem v teniskách do louže. Bomb.

Středa
Videla sem se s Klárkou. Připravovala sem si nějaký věci na léto. Na tréninku nikdo nebyl. Prej za tři tejdy. A přišel pohled :))

Čtvrtek
Nejvíc krásně bylo :)) To sluníčko? Teplo? Úžasný :)) Navíc pohodvá ájinka :) A večer? Nejlepší* V dubnu jedem podepsat smlouvu a bude nějakej předtáborovej organizační sraz či co :)

Pátek
Alex dostala pěstí a má nadvakrát zlomenej nos. Dostala sem 3bitku a budu balit.

Sobota
Velkej nápis v diáři HARRACHOV ***

IKEA DušDuš afternoon a karneval

20. února 2010 v 21:30 | Kikča* |  Diary
Láska je ta nejšmoulovatější věc na světě. Moje děti se nikdy, NIKDY, nebudou koukat na Šmouly. Větší volovinu sem nikdy neviděla. Nevim proč, ale připomíná mi to americký romantický komedie. Viděla sem dneska Bride Wars. Jako docela dobrý. Až na ten konec, kdy si ona vezme jejího bratra a obě mluvěj uplně stejně a vypadne z nich že čekaj dítě ve stejnym termínu a je to hrozně free, cool a super. Ble.

Čtvrtek > Dopoledne mi na lavici ležely kapesníky, posmrkaný kapesníky, Nurofen, Septoletky a růžový kamarádi, termoska a čistá voda. Odpoledne nejlepší :) Ve jídelně nám udělali nejen dobrej oběd, ale i dezert a pití :) Pak sme čekaly na bus ("Kam jede ten autobus s nápisem IKEA?"), odpočítavaly, mrzly a měl zpoždění. V IKEE sem asi 10x řekla že se mi tam líbí :D Nakoupila sem úžasnou dekuu, sice bych snesla míň pastelovější barvu, ale je dokonale teplá, což je v tomto počasí a s mojí rýmou idelální, zelené krájítko na pizzu (chtěla sem černý, ale DušDuš mi to vymluvila, navíc se i mamce líbilo) a kelímky :) A po hodinovém chození po obchodě a všehoobdivování sme sedli v "IKEA fastfoodu" já s horký kafem a velkým ňamňam plněným a politym dounatem a dostala sem kousek kalorickýho karamelu politýho kalorickou čokoládou. Dále nám na stole ležely dva párky (ani moc nesmrděly) a pak ještě přišla zmrzka :) Dokonalé to bylo, budu to potřebovat častěji **

Víkend > Dneska přes poledne sem byla v práci s Miruu a raubířem a připravovali sme tam věci na zejtřek, páč budeme mít Karnevalomasopust na téma Doprava. Vybírala jsem z bazénku plnej koš modrejch balónků, polepovávala okna, házela po Vilemínovi mrkev, snažila se mu vysvětlil že pap a honila ho po tělocvičně a nafukovali balónky s Tesca, ve kterejch byly jenom dva modrý. Zejtra tam budu nejspíš celej den, určitě budu vstávat jenom nevim jestli se nestavim doma na oběd, ale tam prej budou Vaškovi výborný řízky a to uplně nevim jestli si chci nechat ujít O:) a nesmim si zapomenout termosku a lahev s vodou, ale znám se, takže si určitě obojí zapomenu :D Odpoledne se bude konat totéž co dopoledne, pak než se to všechno sklidí a navíc Mirka chtěla vzít šampáňo, ale nepiju bublibubli tak prej něco vymyslí :)
A nejvíc se těšim na čtvrteeek na sraz s lidma z OT <333
A pak v sobotu směr horyyy :)
A v pondělí za tři tejdny uvidím úžasnou druhou polovinu své duše :))


Rakouský masakr fotbalovým míčem.

17. února 2010 v 20:31 | Kikča* |  Diary
Titulek z pátku. To sme se jednou takhle přihlásily s děvčaty na fotbalovej turnaj :D Družsvo XOXO. Máme krom tří hráčů i brankáře, nahrádníka (to má asi většina) ale MY máme i maséra a fanoušky. Hahaa. Nejlepčejší to bude. A sluníčko. A hlavně SEZENÍ NA STUDNĚ <3 Padadam. A chození bez bundy. A tréninky na sluníčku. A sem zas u toho co sem psala minule :D Prostě mi to léto chybí. No.

V sobotu 2nd DušDuš daaaay :)) Společné téma :D Měli sme palačinkyy s tvarohem a jablíčko a bylo to ňam ňam :)) A zejtra DušDuš IKEA (S Ikčou do Kikey :D) na moderní nákupy :P a ona si dá párek. Asi budu dělat že jí neznám :D Ne :) Ae párek? Nooo.. :D

Po včerejším pohovoru mě čeká ještě tak 2000 věcí. Teď sraz OT <3 :)) pak jarňáčky na horááách :)) no a pak třeba takovýty věci jako zkoušky :D Ale pohoda :D A taky akce a akce a eště pár akcí v práci :D Ale už to chce aby bylo venku hezky a byl klid :P :)

Nikdo nic neví. Nikdo nebude nic vědět. Ani my nic nevíme. "Tos mi nepřečetla."

http://th05.deviantart.net/fs17/300W/f/2007/218/5/c/Sweets_by_Vampirell.jpg

Kik*

Metallica

11. února 2010 v 20:36 | Kikča* |  Diary
Nothing else mattaers. Never cared for what they do. Never cared for what they know.

Začal se zas usmívat. Nestačí to. Jenže kdo chce víc, nemívá nic. Ale on do toho občas vpadne někdo. Někdo kdo vrátí takovýto, že vstávání do školy neni tak hrozný. Že chcete něco říct a před tím je to takovejten divnej pocit v břiše.. Něco mezi "motýlkama" a křečma. Peliculiar.

So close no matter how far. Couldn't be much more from the heart. Forever trusting who we are.

Jinak samý dobrý zprávy. OT (otevřenej tábor) je jistej :)) Což ale vlastně taky neni nejlepší páč nejen že neuvidim Dinny a chlapce, ale ani Dinny neuvidí chlapce, zacož, vídat mě, mě bude probodávat očima.
Máme krupicovou kaši konečně :)
A z novýho tábora? "Těšíme se na viděnou"? Sice půjdu-li tam, budu v pondělí večer mimo a přímo o pondělku nemluvim, ae brr, už teď mi z toho běhá mráz po zádech. Mráz běhá. Hm. Občas je čeština fakt divná. A angličtina s hudebníma lyricsama o tom, že padá sky taky nic moc. A o němčině bych se vůůůbec nebavila. Och, v kolika skupinách s lidma co nesnášej němčinu na FB já sem. A taky ignorace Valentýna. A oloupu si pomeranč než ho sním. A podobně. Občas fakt nevim.

http://th04.deviantart.net/fs9/300W/i/2006/149/1/d/Be_Converse_by_bizarrismo.jpg

Btw asi začnu taky kreslit graffitti :D Hlavně v blízkosti nového spolužáka :D

Troška deprese.

8. února 2010 v 20:31 | Kikča* |  Diary
Jenom přežívat, ne prožívat, či dokonce žít, ale přežívat těch pět dní. Škola, škola, škola, škola, škola s tim, že je konečně pátek. Víkend proleženej v posteli z totální unavenosti z toho tejdne. Už v neděli si řikat že to začne na novo. Ikdyž jakmile se u nás přetrpí středa, kdy máme uspávací biologii a spací hudebku se to dá, jenom z tý školy deme rozespalí. Čtvrtek čtyři hoďky a pak pááátek :) Občas to zachraňuje Miru a drahý Vilemín v úterý, teď se na ně maximálně tešim, ale jinak? Tréninky poslední dobou na prd. Klárka má furt něco takže sem jí od října viděla 2x, přičemž ani jednou nehrála a Májina má v háji loket a kdyžuž přijde tak si jí zabere mnou nenáviděný Kubík Drsňák a řešej spolu hrozně důležitý depresivní problémy, že se pak s Kubou ač v duchu schodem, že na ně po šatně čekat fakt nebudu. A co já můžu dělat? Smích Báře a Káje, který maj úžasnej ironickej humor a vysílat úsměvy k vedlejšímu kurtu. Jak já se těšim na léto. Na ten den, kdy budem chodit v tričkách a žabkách, slunečních brejlích a nikoho nenapadne vzít si mikinu natož nějakou bundu. Na to, jak budem hrát pod širákem místo tý pitomý zašedlý haly, na to jak naši "svalnatí" kluci budou hrát (bohužel) bez trička a vedleší svalnatí hoši budou hrát bez trička.. Uhm <3 a třeba přestanu mít od pondělí depresi a všechno bude baravný a veselý a prostě super :)
Příští úterý mě čeká pohovor. Asi si o víkendu, místo kafevína s Marií a Klárkou, páč na tu první stejnak nemám náladu sednu a zkusim si sepsat co jim tam budu vykladát.
A v sobotu 2nd DušDuš daaaaaaay :) Nejvíc se na ní těšim. Ale zase, přetrpět si zejtra dopoledne (ikdyž bude fajn odpoledne), pak nudnou a přesto děsnou středu, čtvrtek s dvouhodinovým čekáním na Terezu (doučko) a pátek. Přetrpět, přetrpět, přetrpět.
Ble.
Možná by mi taky pomohlo nečíst ty smutný a depresivní knížky, ale smůla, bavěj mě :P
CU <3

Chyba spojení mezi dušemi.

7. února 2010 v 11:29 | Kikča* |  Diary
There once was a little girl who never knew love until a boy broke her heart. (Megan Fox)

Včera vstala a jela do Letňan. Po tom co sem díky Matce Davida S., narozeného 3.července 1959 přejela o zastávku sem díky šipkám došla až do arény ptala sem se kde přesně je bruslení, bylo mi řečeno "Já nerozumjem!". Nakonec sem to našla sama, ale Mirek mi oznámil, že mi DušDuš šla naproti, tak sem řekla zas čau a šla sem ten několikasetmetrový pochod sněhem znovu. V metru nikdo. Vyjela sem zase zpátky, tam kde se vzal tu se vzal Honza či Čenda a Štěpánku neviděl, neslyšel. Divné. Samozdřejmě mi nikdo nebral mobil, furt sem měla volat později nebo byli nedostupní. Nakonec se mi blbeček vybil. Každopádně sem si řikala že asi pojedu domů když v tom mi přišla sms, že na mě čeká v metru. Tak sem jela zas dolu, chtěla mi jít naproti po jezdících schodech. A předtím? Ne, nebyla sem slepá, jenom slečna byla na wc zrovna když já jí dole hledala :D Myslim že se tomu řiká něco jako zákon schválnosti.

"Neříkej, co víš, ale snaž se vždy vědět, co říkáš." (Aelianus)

Favorit s barevnejma kolečkama byl první a pak třetí. Ale měl hezký kolečka.Jedete dvě kola. Dvě kola. Opakuji dvě kola. Ještě jednou dvě kola. Po páté dvě kola.

Vitaquam sit brevis simul cogita.

Čim víc řešim tábory a celkově prázdniny, tím víc zapomínám na nějaký lyžování. Už abych tam byla. 14 dní pryč odsud. Sice tři týdny s DušDuš jen přes myšlenky, pohledy a dopisy, ale to přežijem, hlavně že máme jarňáky a každá jedno uvolnění. Paráda. Prostě vypnout. Sice bude zima, ranní vstávání a starší kolektiv a buzení cca ve tři ráno od podnapilých spoluležníků, ale prostě pryč :D

http://www.alversonentertainment.com/entertainment/blues.jpg

Protože dělaj nejlepší brejle <3

Kamarádství <3

4. února 2010 v 21:42 | Kikča* |  Diary
...když máte v někom takovou důvěru, že mu dáte svoje heslo a pak si ho nezměníte.
...když máte stejný názory na knihy.
...když začnete ve stejnou chvíli dělat že řídíte.
...když obě milujete puding.
...když někomu můžete říct všechno a stejně nikdo nic neví.
...když vám neřiká kecy typu "To bude dobrý" ale vyhodí po vás posmrkaný kapesníky a promluví si o tom s váma.
...když vzájemně nežárlíte.
...když vám někdo nabídne pomoc se všim.
...když prostě jdete do Alberta, koupíte si celou salátovou okurku a rozlomíte si jí napůl.
...když vám dá vstupenku na svoje závody.
...když je to prostě vaše spojená duše.

Děkuju <3

Vrána sedá k vráně, záhada nad záhady.

1. února 2010 v 20:26 | Kikča* |  Diary
"Ale já nevim jestli to bylo piáno, klavír nebo havrany."

Včera sem měla v plánu ležet celej den u pc, ale naštěstí mě vytáhla Klára a nejlepší*

O dnešku bych snad možná ani nemluvila. Některé dny jsou jen zbytečně vypotřebovaný make-up.

"Zůstanu sám a sám do toho dne, kdy přijde smrt a odvede mě s sebou. Na věky sám, už nikdy, nikdy s tebou." reklamy v tramvaji.

"Je pravda, že některé mé postavy mluví hrubě. To proto, že i skuteční lidé někdy mluví hrubě." Kurt Vonnegut ve Vieweghových Lekcích.

Nesnášim čekání na orančové zablikaní na icku, na 1 ve Zprávách a na obálku v horní liště mobilu. By the way, naštve získat na tejden zdarma net do mobilu když v mobilu není na web přístup. Cha.

Zejtra máme našeho oblíbeného Zálesáka odpoledne. Třikrát hurá. Hm. Budeme máčet toaleťák v něčem co vypadá jako něco mezi nastrouhanejma jablkama ve vodě a zvratkama. Navíc to čvachtá jako jablkověj koláč. Kdo viděl American Pie, ví.

"Získat zásobu, aby měl konečně člověk čas taky na něco jiného než na věčné shánění věcí. Stará feťácká výmluva." Memento.

Stejně byly moje spolužačky nejroztomilejší za mlada :)

Jak se odpovídá na otázku Kolikery, když málo? Málorely?

Breathe the pressure
Come play my game Ill test ya
Psychosomatic addict insane