Březen 2010

Grr.

22. března 2010 v 19:52 | Kikča* |  Diary
Madness. I was there for 15 days with great people, actually. But is it normal that my dreams are about it up to now and Im thinking about it all days? I don´t think so... Second thing is, that Im in Prague for about 10 days and already most of people around me are annoyng me and Ive got in my head, that I want to go to Harrachov, but there is no snow and I ll be too short. So I remeber, that I can go after one or two years to England for about six month to study. Away from all people here (except my family, people form work and SOME friends) and second reason, why Im thinking about this way is, that two of my friends ll go (one for year and second for about 3 years) to USA. Only write status on facebook "I will miss you" and flyyyyyy (maybe rather go by bus, coz Im scared of flying). And if I wanna go there, I must learn and learn and learn > so now you know, why am I writing in english :) (and Im really looking forward to someone write me down my mistakes, best someone who speaks worse :D).
Weekend was great! On Friday I was in Trojka working (and talking with Zuzanka O:) ), on Saturday I was looking after my dearest Vilík, lovely Emča and her bro Miki and for about 20 minutes after little Anežka :) And yesterday we all and some other people went to the town center, with music and to throw Morana form Charles bridge. It was awesome :) Then we went to one children's playground and then to a café-wine bar. Now Im after training with Májuš and Klárka (after a long time together <3 ) and we are baking with mum.
So, I hope you understood it and I didnt write many mistakes. See ya.
K.

Vzpomínky zůstanou.

16. března 2010 v 19:05 | Kikča* |  Diary
Vůbec to nebylo nejlepší těch 14 dní tam :))
Vůbec nebejt mi blbě bych se neusmívala jak sluníčko jako po dětskym dni loni :)
Vůbec pořád neslyšim co mi kdo řikal při loučení :)
A hlavně se tam vůůůbec nechci vrátit :)
Ach ta ironie :P

To je uplně nejhorší, ten šok z reality. Tam sem pomalu ani neodepisovala na smsky a teď tady ve "velkoměstě"? Nedokážu přemejšlet nad ničim jinym a jenom vzpomínám. Pořád sem trošku mimo. Nejvíc se těšim až mi za necelej měsíc blikne zpráve od Míši ohledně odjezdu na rozlučku. Pořád poslouchám dokola pár písniček, který sem tam pouštěla, který mi našel Jarda, který byly ve filmu, který hrál Michal..

__flashReplacement__

Škola škola škola. Pořád nechápu proč tam chodim, jenom zapomínám pípat s kartou. "My si máme taky píchat?" "Ne, pípat." "V práci si pícháme." "No, ale my sme slušná škola, my pípáme."

I guess I'll always be... A soldier of fortune...

Nejlepší soundtrack k Love actually ač film sem při průběžnym mikrospánku a polospánku na polštářku Adamovi moc nepochopila a vůbec nevim kdo byl kdo :D
Ale Dido - Here with me a Wherever you will go trošku in love
A do toho mě Ulice a Bédova nevěra naučili poslouchat Rolling stones (Angie) <3

Budu mít od DušDuš Deník Anny Frankové, nejoblíbenější knížku hlavní hrdinky mé svého času nejoblíbenější knížky (přečetla sem jí 12x, mimochodem, před X lety sem jí měla i v Harrachově.. a sakra, už sem zas u toho :D).
Zejtra možná před tréninkem na půl hoďky do Trojky, ve čtvrtek nějakej dokument místo školy či co, pak matematická soutěž a dvě ajinky, v pátek na recepci, v sobotu možná hlídat Broučka a v neděli vynášet Moranu :)) Pak přežít tejden s odpoledkama a zas tejden a půl volno, luxus :)) Kdyby se tak v Harrachově učilo... :P
Hezký zbytek dne :)

Harrachov

7. března 2010 v 17:10 | Kikča* |  Diary
Coldplay - Violet hill
Linkin Park > In the end z Reanimation (Ente E ND) a With you (WTH>You)
A mám za úkol stáhnou celý cd Nirvany Unplugged

Oni mi hrozně chyběj a dopadá to na mě až teď. První tejden tady s Ančí a Dodo, hrozně ráda sem že sem je poznala a hrozně mi chyběj medvědi s D. a večerní popovídání s A. Ale v pátek když odjížděli přijeli kluci, který znám, na Jardu sem se nejvíc těšila a Adam je taky nejvíc super a prostě když měli odjet holky tak sem se bála s kym tu budu a s klukama sem si uplně nejlíp popovídala a teprve teď, páč se loučili na uplnym začátku učení tak mi dochází, že je to tu bez nich takový nijaký a že sem je za tu chvilku, ač tu chvilku sem s nima byla téměř furt, sem je začla brát jako starší bráchy a prostě ať "blbý" objetí při loučení nebo to co mi řek Jarda nevim, dopadá to na mě teď a nic moc pocit. Koukám do diary a nejspíš přijedu zas za 14 dní? :) uvidím.

Jináč dneska byly děti docela fajn, Jana byla spokojená, to je hlavní a zejtra zas a tak dál a dál a dál :) YES*

Hory

3. března 2010 v 13:02 | Kikča* |  Diary
Původně sem to chtěla napsat jenom DušDuš do mejlu ale řekla sem si že se vypíšu tady...


Družstvo složený z
Jirky, kterej nemluví a loudá se.
Martina, kterej pořád chce na záchod.
Míši, která je samostatná a šikovna.
Lízy, která je malá, ale strašně šikovná.
Kačenky, která nás má hrozně ráda, pravila "já vás chci domů", ale pořád padá a nějak jí nepřijde důležitý se zvednout a hrozně se směje. Ale na kolotoči spadla dneska jenom 2x.
Klárky, která se nějak moc neprojevuje, takže mě neorozčiluje takže + :D
Klárky 2, která se hrozně snaží, ale má moc navoskovaný lyže, takže dneska odmítla jet dolu beze mně, když de nahoru klouže jí to dolu, ae je šikovná.
Niny, která je nejmladší, kouká kde co lítá, neví pomalu co sou to lyže. Ale když sem se jí snažila vysvětlit co sou to ruce a provaz, smála se, tak nevim :D
Adama, kterej je z nich nejlepší a brzo ho ťapání po rovině přestane bavit. Teda pochybuju že ho to baví už teď.

Život je jako kreslení bez gumy: jednou začneš, přetáhneš, ale vrátit se zpět na bílý papír už nejde.

Včera už dokázaly VŠECHNY děti vyjet nahoru po laně, velkej úspěch. Pak sme teda zkoušeli "slalom", to už bylo horší, ale všichni přežili :)

FB: Nová zpráva od Jachym! "tak je nech jist snih ja to delam taky :D:D" < no prosim, výchova jo :D

Včera byl velkej večer :D Nejdřív sme nějak jenom seděli já, Anička, Vašek, mamka Vaška a Kačer alias Ó velký rozpláclý banán či jak mu to ty děti řikaj, pak sme solili koberec a hráli elektriku a plácanou (2x sem vyhrála:P). Vrcholem bylo když se Anička se slovy "Já vim co! Zahrajem si na medvěda!" zatáhla závěsy, zhasla a hráli sme na schovku, jenže v miniaturnim prostoru, potmě a na čtyřech :D Potom vylezla z podstolu Vlasta s lahví vína a se slovy "Já sem naprosto v pohodě, já nejsem opilá." :D

Chvíli ti to žerou, kdekomu pak roste ego, hned běží složit báseň, jenže sotva složí Lego...

P.S. Nemám vůbec čas a síly jít hodit ten pohled.. Ale už ho mám napsanej tak snad dneska nebo zejtra :)

Dodatek 3.3. 16:40 > Dneska tam zas Kačka zlobila tak mi tatínek řiká "No tak koupíme nějakou flašku pro paní učitelku za trpělivost. Slivovičku pijete?" :D A pak sme si vyšlápli s Ančou kopec, chvíli ležely na sluníčku a pozorovali Kačera jak se pere se psem a pak si to celý sjely na lopatě.. Perfektní. Sice řasenka po celym ksichtu, ale uplně aaaaaa :D :)