Duben 2010

Přijata.

28. dubna 2010 v 19:27 | Kikča* |  Diary
Aničky mobil, dvě čísla, tříminutové čekání, nervy.
Radostná křik, euforie, úsměv od ucha k uchu, high five, smích, radostné informování téměř celého seznamu
"Já nechci abys šla pryč", slzy
..nevím..


Vidím se před školou jak všechny objímám. Foťák. Slzy. Vidím se na Petříně. Vidím, jak se na Újezdu loučíme. Objímání. Slzy pod slunečníma brejlema. 1.září. Hledání lavice vzadu. "Je tu volno?". V kolik přijet?

Zejtra za Miruuu <3 ještě před tím aj, předtím kafe, předtím Tereza. mmm. A jo, budu řešit, jestli něco vytisknout žlutě nebo zeleně a jestli to nalepit vlevo nebo vpravo :)

Pátek? Dopoledne od Ančí šaty, od DušDuš kryska, doma převlíct, rozcuchat, počmárat. Letět do IC. Čarodějnice. NEJLEPŠÍ to bude* protože je to prej nejlepší akce za celej rok a protože jí děláme já a Mirka a protože si tam prostě jdu užít a protože tam budou nejlepší lidi a prostě protože. A když stihnu fotbal, bude to uplně great.

Sobota? 3rd DušDuš daaaay :)) uschneme. ale budou palačinky. s tvarohem. ňam.

Dneska angličtina? "At now you have 1-2" "Co dyť tam mám 1 a 1?" "But if I tell you, that you have 1, you would do nothing."

Nick Hornby - Všechny moje lásky. Protože si vybírám knížky podle obalu. <3.

Harrachov zalitý sluncem

19. dubna 2010 v 19:32 | Kikča* |  Diary
Hlásí se Kikča se spálenym obličejem, dobrou náladou a Breptou na polštáři :)
Mám zase psát jak to bylo skvělý, fantastický a bla bla bla? Nemusim, že ne? Sice sem tam byla jenom víkend, ale to počasí bylo prostě uplně nejlepší :)
Pátek
Psala Niki že sme vyhráli fotbal :)
S Adamem sme se srazili na Florenci a jeli k Zůze, prej můžu dělat průvodkyni po Praze :D Tam sme si dali něco k pití, já jí prohlídla knihovnu, nabrali Martinu, která nám sdělila vše o novém příteli a nezapomněla, jak je jejím zvykem, dát za každou větu "jako uplně nejvíc víš co" a vyjeli :) Cestou sme se stavili v korálkárkovně (70 m2) a strávili tam něco kolem 45ti minut :D no ale úchvatný :) Dojeli sme kolem osmý, dali si vínečko a já osobně sepsala slohovku, přečetla něco málo z Foresta a zalehla :)
Sobota
Ráno sme vyfasovali oblečky - sukně, šponovky, svetry, paruky - na lyžování a pak i rovný, necarvingový lyže a vyrazily na sjezdovku, 11°C byla celá zasněžená a ten zelenej les kolem vypadal opravdu úžasně :D sjeli sme to asi 3x nebo 4x s pauzičkou na kávičku a tatranku. Dokonce sem se i jednou vymlátila :D Pak sme šli domů k chatičce, vytáhli lehátka a opalovačka :) Potom Slešák griloval tak sme měli k hodně pozdnímu obídku karbanátky a klobásky :) večer nám potom Janča s Honzikem promítali fotky ze Zélandu a vůbec celejch koutů světa, krásný :) a pak sme nějak seděli, někteří pili rum s čajem a povídali, povídali, povídali :)
Neděle
Kolem desátý sem vytáhla deku, knížku a poté netknutou němčinu a vyvalila se na sluníčko, přičemž za chvíli přijela Soňa s kočárkem a ať jdu s nima k Vokřínkům do pekařství, naštěstí sem šla, páč sme si dali ven kávičku a nějakej vanilkovej něco a dvě hoďky seděli a opalovali se :)
Pak sme se vrátili na chatu, shrabali listí, zjistili že nedostaneme trička, dostali výbornej těstovinej salát, pak se pro změnu opalovali (fakt úžasný jak to počasí vyšlo) a potom se vydali i s Anynkou, kterou sem zpátky vezla v kočárku a Frantovým megatraktorem, kterej sme museli cestou zaparkovat, na vodopády a do srubu U Lišáka na vynikající jabkovej závin :)
Potom nějaktak poklidili chatu, rozloučili se a pádili dom :)


Mrkev namáčená v mléku.

12. dubna 2010 v 19:28 | Kikča* |  Diary

/hrozné, už si i k psaní musím brát diář abych nic nezapomněla/
Sobota 3. - Drážďany :))
Úterý 6. (volno) - dopoledne sem v zázemí malovala cca 3,5 metrovou čarodějnici. muhehe. odpoledne atletika s Vilíkem a Miru <3
Středa (škola) - odpadla poslední hodina - jízda tramvají s Elejemej, který si se mnou z ničeho nic začal povídat. Proč ne :)
Pátek (nebýt diáře, začala sem tady) - večerní fotbal s Nikajz <3 Sice sem na Zahraďáku několik minut mrzla, ale aspoň sem něco přečetla (My děti ze stanice Zoo) a odjeli sme :) Přijeli sme samozdřejmě pozdě, přelézali plot a zas se mi někdo smál za "Dobrý den". Haha. Pak sme si povídali o teniskách, fandili a ano, fotbalisti vyhráli 4:2 :) Poté jsme se s nimi vyfotili, byly odvezeny na tramvaj a hledali na Želvě hospodu. Našli sme, pojedli, popila a já odjela dom :)
Sobota - Terky oslava, kde mi dali do ruky nůž a už to asi nikdo z přítomných neudělá ;D jinak fajne :)
Dneska - ve škole jsem dostala krávy. Na obědě mě fascinoval kluk, kterej si hrál s mrkví, parodovala sem ho, ale když si strčil tu mrkev do mlíka a jed jí, rezignovala sem. Při jízdě z tréninku (pršelo a můj nový dnešník si hezky hajal doma) nastupuju do tramvaje a někdo mě štípne do zadku. Miluju naše potréninkové jednostanicové popovídávání ;P jo a Sparta vyhrála nad SKS 1:0, takže pohodička :)
Co mě čeká a nemine - zejtra o polední pauze na studnu s DušDuš a odp s Vojtěchem na nějakej angličtinovej klub (pokud najdu kfc) no a v pátek na víkend směr HARRACHOV :) Budem jezdit na lyžích po trávě - hura hej :P Jediný co mě štve je, že nebudu v pátek v Trojce na setkání, páč se bude křtít nová Brepta (časopis) do kterýho sem taky něco málo psala, bude autogramiáda a loučení s Ivčou. Každopádně v pondělí si letim aspoň pro Breptu :)
Jinak příští středu hrajeme fotbal proti našim chlapcům a ve čt první přijímačky.. hurrej :/

Protože má 226 odkazů

1. dubna 2010 v 12:22 | Kikča*
A protože poslouchá nejlepší hudbu. Zabralo mi to asi dvě hodiny to všechno projít. Ze začátku sem si i pouštěla prvních pár vteřin, abych věděla jak to zní, ale nakonci už sem jenom četla názvy a interprety. Poslední odkaz? Prodigy - Omen. Haha, nejvíc šťastná, že se mám od koho učit. Mmm. Hlavně když něco objevim, tak si to sama krásně rozšířim :) Např. sem hledala Watercolour, kterou ne a ne najít, tak sem si stáhla aspoň Prodigy ft. Lindsay Lohan. Pak sem našla Attack od 30StM a páč sem zjistila, že je na stejnym albu i From yesterday, mám celý A beautiful lie. Nanana. To že v Harrachově sem dostala bojovej úkol stáhnout unplugged Nirvanu fajn, páč je to skvělý (eště sem jí teda nestáhla, jenom jí mám v záložkách na yt, ae pšt), ale LP piano version.. aaaaah*


Celej tejden mám prázky. Haha. Heč. Tzn. v pátek Jarní slavnost, v sobotu Danči úžasný závody s holkama, sobotu rodinná oslava a Activity, pondělí Coffee heaven a train, úterý dopoledne Chrstiny úžasná kafe a pak večeronoční "Dámská jízda" koktejlvíno a Ženy v pokušení > dobrý, ale mohlo to dopadnout jinak. Neočekávaně. Nevim, jestli už sem viděla moc filmů tohohle žánru, ale prostě několkrát sem věděla co se "teď" stane :D včera trénink, dneska k Niki, zejtra měl bejt DDD3, ale nějak nic, musim kouknout na přijímačky, přišly už pozvánky a víkend snad Drážďany a babička :)
Přišel mejl z Trojky: do prázdnin velkolepá akce - pálení čarodějnic - už mám skoro hotovej kostým, budu u cíle vypisovat diplomy a bude to hrozně super, uplně se na to těšim :) jenom teda přijdu o Majáles no :/ pak budem mít někdy Den matek, Petangue turnaj spojenej se Dnem dětí a vyvrcholení Narozeniny N3 > hoodně jídla :D
Četla sem si co sem dělala před rokem, dvěma a třema > výhoda dlouholetého vedení jednoho blogu ;D
CU
A Veselý velikonoce!