Květen 2010

Žárlivost aneb odlet na Pluto

27. května 2010 v 13:58 | Kikča* |  Diary
Jsem jedovatá, ale nemůžu si pomoct. On je všude, hned jak ho ráno vidim, mám zkaženou náladu. Ne, nemluvim o idolovi, takže slečny v růžovém - bye.
Pán žárlí. Že se mnou ona tráví víc času. Hmm, to je ale divný když se mnou chodí do třídy.. Za to přece můžu já, já si to vybrala žejo. Tak sem si řikala, že bych propadla, abych mu udělala radost, ale to bych jí pořád potkávala na chodbě.. Tak že bych třeba změnila školu, ale to bych furt se s ní mohla vídat.. No pak sem uvažovala o Americe nebo UK, ale pořád bych byla na stejný planetě, takže vlastně ten Pluto bude ideální, to nebudu ani na stejný sousavě. Ale vlastně bych mu měla děkovat, že můžu řešit a mít v hlavě něco jinýho než cyklovýlet. Díky tomu sem taky málem zapom (koukám na google jestli se tam píše mně mě, v čj totiž bereme to, jak se třídní ožral někde s Tiborem nebo jel s drzou a jízlivou (rozuměly bychom si) dcerkou za svojí matkou, která ho donutila se oholit a první co vidím: Zapomněl ve mně kondom! iDnes.cz, asi si to teď už budu pamatovat) něla na dnešní táborový den s Miru a Magdou :)) (teda vlastně smajl by tam měl bejt smutnej že sem ZAPOMNĚLA (:D), ale těšimtěšim a zatim je hezky :)
No každopádně je to debil, páč ho jaksi nenapadlo, že o víkendech, to znamená v jejim volnym času je s ní víc on a já si JEDNOU dovolila jí pozvat na oběd (NA OBĚD! No chápete to co sem si dovolila?! Nevídané, asi mě zavřou) a to je hned keců tyvole (pardon). Debil, řikám. A když zazněla věta "no mamka řekla, ať se mezi váma dvěma rozhodnu, tak přijede Mirek" já se myslim nejmenovala Mirek. Ale to jen tak jako by the way. A jak by řekla Anička "jmenuje se Miroslav! a ještě si holí nohy!"
No, ještě než začnu o něčem normálnim.. Mám to v zemáku mezi 2 a 3, protože mám průměr 2,1. A čau. 161 měst. Haha. Asi si zavolám Helena s fotografickou pamětí.
Nirvana Nirvana Nirvana <3 Oh no, not me. We never lost control. You're face to face. With The Man Who Sold The World. nanananánaná. Pedagogický dozor, účastník výjezdu, nebylo by to úplně vhodné. blah.
Z aj za 1. Šprtka. Muhehe. Pak ještě tělák a jedničky končej. Nejvíc se bojim testu z m a nj.. No krásný to bude :/
Dneska přišel mejl z tábora, 13 A4 o programu? No nevim nevim jestli si to budu číst, už první stránku sem nechápala :D A prej dostanu kluky 7-9. Hm. Aspoň jim budu moct řikat Raubíři.
Za hoďku je tu Miruuu <3
Zejtra fotbaaal <3
Pozejtří petanque turnaj s Nikajz a Broučkem ("To je tvuj brouček?" "Hm" "a kde má tykadla?").
A čtvrtek? Odjeeeezd. Pryč. Muhe :)
Omlouvám se všem, které článek jak koliv pohoršil, naštval či nebavil nebo snad dokonce nevěděli o co jde? :D
K.

Striptér Angel a blonďatí kytaristé

23. května 2010 v 18:29 | Kikča* |  Diary
To jednou takhle chtěla Cagi Angelovi poslat papír s větou "Angeli, sundej si tričko a Mark ti dá 1." a naše milovaná /brr/ Frau Mark papírek vzala a co tam je co tam je. "Dort steht, dass Angel soll Stripter sein."

IKEA DušDuš&Ann afternoon
...Kikča jim tam zavolá :D
...radši nám to nakresli :D (aneb záhada kolik skleniček nápoje budu mít, jestliže šťáva se ředí 1:6ti)
...kdyby měla mozek jako má prdel, byla by hodně inteligentní
...buddhista na Andělu "jo aha, vy ste švorc" :D
..."nějaká ryba je ale tučná" "tuňák.. protože TUňáK, jakože TU..K" "no a co teprve takovej TUKan!" "oho večeří asi Terka Nováčková.
...duo starej Parthon se zvířátkama a teta Božena (a teď se k nim přižení Mirek, no to bude :D)
...holí si nohy a ještě k tomu se menuje Miroslav!
...klidně jí ty kondomy dej, ale napiš jí tam, že to myslíš dobře. "Anička to přece myslí vždycky s každym dobře, hlavně s Angelem."
..."spláchla si 3 nebo 6 litrů? Já si totiž nebyla jistá, co mám zmáčknout, tak sem zmáčkla oboje a spláchla 9..."
...a mám brusinkovou šťávu :)
<3 ILY <3

Začala jsem vyrábět náušničky. Ideální jako dárky (jedny už má Danča) a možná i na prodej :)

Pátek - odpolední divadlo - detektivka - nebyla mnou pochopena. Všichni umřeli a najedou dva žili. Stejně měli herci okna. Podvečerní fotbal - prohra - ale mám dotazníky. Večerní Hollar - opilý chlapík (jak by řekla Niki:D) vyprávějící o Hance, jak jí mate tím že si svítí na klíčovou dírku :D

Sobota - 4th DušDuš day (oběd, k Trojce a Kuky se vrací) spojený s 1st DušDuš night (nejlepší psaní Mirkovi a popovídání <3)

Neděle - odjezd z Babic a s kytičkou za Adél <3

Druhý výlet?

18. května 2010 v 16:37 | Kikča* |  Diary
"Když ty jsi na to jediná dobrá a spolehlivá" pravila Anička. A tak Kikča nedělá nic jinýho než že přemejšlí nad dalším vejletem. Ve škole se jim to krásně hodí, protože příští tejden sou maturity, tak nás uvolněj příští tejden. Takže mám na organizaci kolik? 4 dny? Proč ne.
Děkuju Aničce za mejl o ubyt*
"To je nejhorší no když je jenom jeden spolehlivej, akorát to pak na něj všichi házej." pravila Magda. Svatá pravda. "Do kdy budeš vědět tu ségru?" "Noo hned dneska jí zavolám" pravil ve čtvrtek, je úterý.. "já se pořád neptal". "Mohl bys mi prosím vypsat (vlastně jenom zkopírovat) mejly na lidi co jsou na facebooku, kde ten mejl vidíš, na lidi který jedou (9 lidí)?" "jojo hned" pravil v pátek a je úterý, pořád nic. Grr. A škola? No ta mi taky mega pomáhá. Nejen že teď máme každej den písemku, ale jim se to hodí, jednomu že bude mít volno a neuvidí nás, druhýmu že nemusí dělat náhradní program, paráda.
Závidim neorganizačním typům. Nesnášim povinnej dozor, nikdo nás nechce. Hajzlové.

Ale víkend perfect* sice sem dostala vynadáno že si fanklub radši pojídá kuře a nechodí na zápasy a sem nevyspalá, ale fakt great :) V pátek u Niki a noční pojídání kuřete a sledování Óčka a další noc taky mimo domov, vínko u Danči :) "Ale budeš spát u zdi, tam sou pavouci." tošku sem si zavzpomínala na Mentaurovskýho pavouka s Kulometem :D připadá mi zbytečný jezdit někam když sem eště nevymlátila z hlavy seznamovák.. sice bychom jeli bez z Dixie o to hůř (teda vlastně líp, nevim jak to teď říct :D prostě líp protože by to to nepřebilo tim jak by to bylo horší, ale hůř protože s nima by to bylo super).
No a včera sem se sice pomalu nezastavila, ale byla sem u Magdy :) nejdřív pro info, smlouvy a blabla a pak u ní na koštu moštu (hehe) a višňovky a dostala jsem ještě meloun a banán, jo, bylo to fajn :)
A dneska škola > DM > mobil > korálky > pourpour. milovat je* "na co cheš kondomy?" "noo ona teďka jedna moje kamarádka bude mít 15tiny a má přítele.." :D


Společná konečná <3


Nejlepší hra :))

Dominantní ovce, čára a další.

13. května 2010 v 18:06 | Kikča* |  Diary
Seznamovák 10.-12.5. s polovinou třídy a vedoucíma z Dixie... great <3

Procházím seznam her, který sem včera se Štěps a Danett dávala dohromady, pročítám vzkazy, který mi kdo hodil do obálky a snažim se dát za zvuku Rape me od Nirvany, kterou Kuba u táboráku hrál, článek.

Když začnu těma méně obsáhlejšíma vzkazama jako Nejlepší střelec na bránu a Výborná betonářka, vidím nás na tom bahnitym hřišti, Danču, jak vyráží balony, který jí letěj do brány, jak letim přes celý hřiště abych betonovala nebo řvala "Filipe ty hovado" protože se otočil zády když sem přihrávala... Angela s bahnitým makeupem a otiskem boty na zádech. Mojí danou penaltu. Smích, pády, radost. A zjištění, že Michal patří do politiky. Lukáše v kšiltovce, jak mu každejch pět minut spadne. Jak sme hráli krále střelců a občas se někdo "omylem" trefil do Anči opalující se v bundě.

Umíš dobře dělat ovci a bečet - vzkaz kterej mě nejvíc rozesmál :D Půlhodinové dohadování se, Michalovy čísla, ČÁRA a hlášení se. Zas mnou nenáviděný zavázaný oči, Denisa nás rozestavuje. Ozve se "Haf" a "Dong" moje nervy, že tohle je na mě, že já mám něco udělat. Že nevidím, že dong bude asi dopředu a teď kde je předo. Jdu! "pong". Pravo. Kde by to mohlo bejt? Nakonec se ozve konečné "haf". Jsem tam. Cože to mám teď dělat? "BÉÉÉÉÉÉ!" a znovu a znovu. Už je někdo u mně, hurá :)

Ukecaná, umíš se prosadit (řveš, mácháš rukama). Iks dé (brr..). Je s tebou sranda a dobře paříš fotbal. Kika, Kíka, Kikina, Kristýna, Kopačka. ("Ty si mi neposlal tučňáka!" "<(") už jo" "a eště si mě napsal s tvrdym y! "h ch k r d t n.. nevim hele:D") Kopačka aneb ta malá radost když se o vás mluví jako o první :) Další vybírání, jak si Kuba splet Anču a Danču :D Lucky Luke. Shit happed :D
Kdyžuž jsme u scének... Prostě jentak hrajeme Zapy (posílání tajného dynamitu a kytek, dopis Jonathanovi) a najednou přiletí do okna krabice od rejže, po ní petlahev, další věc narážejí do okna. Ten hroznej strach, že tam sou nějaký zloději, opilý lidi, tik a přesto strach jít zavřít venkovní dveře, strach o peněženku nahoře. "To je Vašek, ale je nějakej divnej.." uf.. "To bude zas nějaká hra.." klid, ale nejhorší pocit to byl :D asi i horší než chodit v noci se zavázanejma očima po lese, když nevíte co je kolem vás ani kam a jak dlouho jdete. Nebo když mi řekli při bezdomovcích, že ta flaška ze který většina z nás pila byla vyndaná z popelnice, to bych je taky zabila :D

Anička a naše sprchování se :D "Kikčo, Kikčo! Tady je pavouk! Co když má kulomet?!" a pak její strach vejít do pokoje když je zhasnuto, že by tam mohl bejt :D Sebrala mi oblečení koza :D

Srdceryvné vzkazy od Danett a DušDuš <3 A Filip mi závidí, že nebudu mít Mark :D

Nejlepší to bylo :)) kéž by tak vyšla ta tajná akce s kolama...
V pondělí do Dixie pro papíry a fotky :))

Rain

6. května 2010 v 17:46 | Kikča* |  Diary
When cars which are close to you are going fast thru the slop and kids are jumping into them in gum-boots. Love it. And today there was a rain.

Please, talk to me after my cup of coffee. In your own interest.  < I want it on a t-shirt <3

I found out one totally great web: kimikarma.tumblr.com and I really love it*

Tomorrow is fotbaaaaaaaaall <3 at 13:20 we are going to play in school with girls v. boys form 6. (two years older), it could be fun :D And in the evening Im going to root Batalion, football too :) but however without Niki.

Today and yesterday we had a great time with Dannet*, we were on Flora, giving some mags to people and yesterday after work we went to McDonald for a McFlurry and today for a chocolate shake... mmm <3 (yea, I really said that I hate mcd, but...)

At the weekend I wanna meet Klára and buy new trousers (I hope, I ll find some harem pants*)

So, see you soon,
xoxo


Čarodějnice a DDD

2. května 2010 v 15:36 | Kikča* |  Diary

Čtvrtek
Z aj na metro, z metra na bus, rovně, po schodech, doprava byla sem v Trojce :) Dvě maminky si na mě vzali kontakt kvůli hlídání, takže to vypadá, že prázdniny budu mít městské, ale stejně, krom dvou tejdnů (milovaní a mé praktikování na táboře) bych byla buď v Harr nebo u babči (cedule na Holešovicích).
Vašík mi slíbil, že mě upálí.

Pátek - Čarodějnice
Ze školy rychle na tram, na přestupní limetkovou točenou a do IC Zahrada :) hrozný vedro, ale na to nějak nebyl čas tam myslet. S Vildou a Mikim sme si kreslili zvířátka, rozřezávala sem buřty, potom vypsala 99 diplomů a nakone natočila dvě piva :D
Když to tady skončilo, šla sem se domů převlíct a jela k Danče na večerní až noční "pálení" (na ani jedné akci se čarodějnice nepálili - ani Vašík svůj slib nesplnil) čarodějnic <3 ano, bylo to jako většina akcí s nimi perfekt*
jo a mám novýho ctitele :D

Sobota - 3rd DušDušDay :))
Ráno mě bolelo úplně všechno (nohy z těláku, záda z celoodpoledního sezení na lavičce a hlava z neustálemidolévaného vína), ale vstala sem, koupila čokolády, vodu a absolovovala hodinovou cestu za město :) 
Vařily (pekly/smažily, těžko říct co se s nima dělá) palačinky podle Kačera Donalda, jenom sme tam nepřidaly minerálku, ale povedly se :)