Červen 2010

Takovýten icq zvuk

27. června 2010 v 21:13 | Kikča* |  Diary
A: "ty ho znáš?"
K: "bohužel"
A: "no já sem si to myslela, páč on je takovej.. *točí ukazováčkem kolem spánku*, takže s nim musíš mít něco společnýho"
---
PÁTEK
Vzhledem k tomu, že se neskutečně nudim a Tereza se mnou nechce hrát na schovku po icq, ale přesto nevim co psát, sem si řikala, že bych mohla napsat něco chytrýho, ale nějak mě nic nenapadá.
Mohla bych vám třeba odprezentovat v čem spočívá podstata hry na schovávanou po icq. No: to si takhle jeden konverzátor zapne icq zvuky na max schová někde ve svym pokoji. ten druhej mu píše tak dlouho, dokud z těch zvuků ten první nezešílí a nevyleze :D
Nejhorší na tom je, že Ulice, která by mě zabavila se na netu objeví v době, kdy budu nastupovat do tramvaje směr Nikajz <3 se Zapisovatelema otcovský lásky. Viewegh.
Třeba nechápu proč je na červenejch Allstarech napsáno (RED). Kdyby tam bylo třeba BLUE, tak to chápu, ale (RED)? Kdyť každej vidí, že sou ty boty červený.
NEDĚLE
Mám vybraný boty v HM. A triko v Ann Christin. A tašku v Baťovi. A mám nový boty od Péti .)
Každopadně můj srdceryvný dopis nejspíše nebude odeslán a jestliže nebude odeslán tak už mi asi došla inspirace.
Včera skvělá skvělá skvělá rozlučka. Jen kdyby mi tak neklouzali ty boty a ta dráha nebyla křivá.. "My tě nemít, jsme poloviční" :) najana. ženská :D


Titulek č.1101

17. června 2010 v 17:49 | Kikča* |  Diary
Je to takový divný. Přes 1000 článků, ať už to byly předrokemmoderní obrázky nebo předdvěmarokamamoderní "fotešky" Hilary Duff nebo nedej Bože tý s růžovejma vlasama nebo letošní články s písmenkama. Taky třeba z únoru 08 je tu 74 článků a z dubna 2010 o 70 méně. Smutné.
V úterý s Ančí Narozky N3. Teď je tu zas Světovka chlapů v beach volejbale GO GO GO USA! (článek z předdvoulet zde). Byla jsem tam podávat míče včera s Baruuš ("pomůžeš mi sbalit jejího kluka? jmenuje se Ma.. Mi.. no něco na M, je mu asi 40 a znaj se ze školky. a sbalit ho má ona, já kluka mám") <3 a zejtra koukat, bude-li hezky. Pak v sobotu brigádka s Andulou* a v neděli finále beache (ještě uvidíme jestli pracovně. V pondělí velká zkouška, v úterý snad turnaj beache 15-18 na Pankráci. Ten pátek pak poslední fotb. zápas no a prostě pak už skoro PRÁZKY a za 32 dní (mezitim budu muset přežít tábor údajně bez mobilu a s každodenními boji o kafe - už se vidim, jak zahrabávám mlíko někam do země, aby bylo studený a každý ráno dělám ohýnek abych měla horkou vodu. Pak budu v saku honit děti, válet se někde opatlaná "zeleným slizem".. no fajn to bude:D ) PĚNA <3 a stejně mě na prázkách nejvíc bavěj ty dopisy a pohledy :)
No, každopádně sem se zas rozkecala, přitom sem chtěla psát o něčem uplně jinym. Můžou to nějak tak vyjádřit za mě Lucka Bílá (Vokurky "Tělo bez duše a duše bez těla") a Tomáš Klus (Chybíš mi "Chybíš mi"). Ona to pochopí a to mi stačí.
Zajímalo by mě, jestli ryby trpí problémy s nespavostí. Už nevim proč, ale zajímalo. Budu googlit.
Stejně je zajímavý, jak některý věci člověk z palice nedostane. Pitomý borůvkový žvejkačky. Ale teď už se mi to nemotá hlavou tolik jako před tejdnem, kdy se to nemotalo tolik jako u Adél. Aničky dárek pro Štěpánku (což mi připomíná že tý Andule se narozky taky blížej) zatim kupovat nebudu. Kávička, korálky, melounek*

Fill your head with happy thoughts

12. června 2010 v 22:04 | Kikča* |  Diary
Je to neskutečné, ale opravdu, když v nynější době řeknu, že se musím učit, se opravdu učím. Školaškolaškola, blebleble. Grr. Včera matika, dneska chemie a aj, zejtra nic, páč ve čtvrtek jdeme na čtyři suplovaný hodiny (milovat logiku naší školy) a pak biologii. Na... štvat. O dalším tejdnu nemluvě. Do toho asitak 150 věcí udělat. Jojo, lifes hard.
Čtvrtek - neděle MĚLNÍK <3
nejlepší <3 teda až na prvního týpka.. nejlepší, jelo nás v autě tam (ano, hned na začátku průšvih :D) o jednoho víc a zrovna nás stavěli policajti. "Vylez Aničko." "a kam mám jít?" "jděte někdo s ní" "a kam??" "jděte tam za poštu, my vás pak naberem" .... "ježiš Angel a Anička spolu sami." "musíme jim zavolat" :D
...chuj
...macho
...týpek
...tvoje máma
...pařbááá

Opalování na molu s melounem <3 sezení v okně... :)) odpolední spánek při Cimrmanech... :))

Čtvrtek 4 hodiny, 4 z nich suplovaný. Meloun a kafíčko s Anii.
Včera football <3 NikiNikiNiki* dneska Anglie v tv - go go go!

Velký plány na příští tejden. Beach. Narozky. Albertov. Nanana.

Prázky? 13 školních a 18 celkem dní. Pěna? 38 dní. yes!


Chci zpátky TU onu <3

David a moucha

1. června 2010 v 17:42 | Kikča* |  Diary
Já mu za ně věnoval čokoládu a rákosník samym štěstim málem sral volej. Forres Gump.
Navigoval mě, ale zapomněl, že nezná cestu. Zuza cestou z Harra
Umí německy? ne.. Co francouzky? taky ne.. Anglicky? ne. maďarsky? jo maďarsky vlastně neumim já... němčinářka.
"Miluji tě" je samozdřejmě fajn, ale kam se to hrabe na větu "Není to zhoubné." Woody Allen
To jen tak na úvod poznámky z mobilu.

Čtvrtek
S brouuučkem na hřišti :*

Pátek
Biologie "..někdy taky dochází k přemnožení.. nějaké příklady?" "vlci, někde tam, řikali to v rádiu" "komáři" "komáři se ženili, ženili, kapku vína neměli.. komáři se ženili, ženili, až... koho to zabili?" "no ty vlky!"
"plodnost, úmrtnost... příkladem jsou třeba stromy..." "a třeba taky sedmikrásky, ne?" "no a úmrtnost je kdolik jich kdo zašlápne" "a to maj nějaký ministerstvo?"
Přestávka - rána - rozbilo se okno "Davide jak si to rozbil?" "no takhle rukou" "a proč?" "já chtěl zabít mouchu" ... "jenže ta moucha byla na druhý straně" :D
Večer football s Nikajz <3

Víkend
Den dětí spojený s petanquem aneb shánění mečů, který kluci ukradli a kolaudace u Danči aneb seděla sem na lavičce, nějak sme do sebe strkali zadkama a najednou sme leželi na zemi :D


Ve čtvrtek odjíždíme na cyklovýlet a ano, užijeme si to :) sice mám organizace až po strop, ale jede mých 5 top*
Zejtra SA z němčiny, ble :/ a pak možná dětský den a možná s Majklem. hahaha*