Říjen 2010

Just do this

15. října 2010 v 23:25 | Kikča* |  Notes
Eat the damn chocolate cake, get your hair wet, love someone, dance in those muddy puddles, tell someone off, draw a picture with crayons like you're still 6 years old and then give it to someone who is very important to you. Take a nap, go on a vacation, do a cartwheel, make your own recipe, dance like no one sees you, paint each nail a different color, take a bubble bath, laugh at a corny joke. Get on that table and dance, pick strawberries, take a jog, plant a garden, make an ugly shirt and wear it all day. Learn a new language, write a song, date someone you wouldn't usually go for, make a scrap book, go on a picnic, relax in the sun, make your own home video, kiss the un-kissed, hug the un-hugged, love the unloved, and live your life to the fullest. So at the end of the day, you'll have no regrets, no sorrows, no disappointments.

Jotanánek

6. října 2010 v 19:07 | Kikča* |  Diary
Našiju do tebe broky, že tě obskáče rosnička! Comeback
Ať mě utrhnou z vinného keře a dívenka v šestnácti mě pozře hrozen po hroznu, jestli tohle není slušný hoch! Viewegh
Koho zajímá láska? Existuje přece čokoláda! InTouch
Džus není můj šálek čaje, proto piju kafé latte. Reklama

Chtěla sem psát po brigádě, ale napsala sem dvě věty a nevěděla jak dál. Chtěla sem napsat po Fajn dni, ale bylo to nefajn, takže bych toho moc nenapsala. Dneska shrnu všechno.

mocca

Brigáda
Neuvěřitelný, jak dokážou bejt lidi milý, fakt :) Vyjedu z Prahy a téměř každej poděkuje, pracovníci Albera pokecaj.. O to víc se teď rozčiluju každej den v dopravních prostředcích. Stoupne si to do dveří, je tomu jedno, že další chtěj nastoupit nebo že pak někdo chce vystoupit, šlape mi to po Converskách, strká se to. Nenávidim to. Ještě kdyby si ty tramvaje aspoň nejezdily jak se jim zachce, aby se pak do jednovagónový nerval plnej ostrůvek... gr.
No, každopádně to prostě krom bolavejch nožek a toho, že mým největším rozptýlením bylo vyndavání pytlíků čaje z vody fajn :) Jenom by mě zajímalo, kdy se konečně poučím a přestanu zkoumat horkost prstem...
"Byla ste někdy na plantáži?" "ne.." "tak tam ani nejezděte... ty chlapi tam smrděj, ale ženský sou docela pěkný.."
"já jenom zkoumal jestli nejste papírová.."
další tam se mnou krom čaje kecali o škole, Converskách, škole a pak mi začli dohazovat jejich syna, kterej tam ale nebyl ;D
Pak za mnou přišla slečna od reklamy na pasty, že je jí hrozná zima (chápala sem jí.), ať jí udělám čaj a dostala sem za to pastičku :D - Ochutnávači spojte se!

Fajn den
O tom fakt neni co psát, nelíbilo se mi tam. Pomohla tomu zima, ty nezodpovědný rodiče, který si nedokážou svoje děti pohlídat atd. atd.

Kultura
Román pro muže - doporučuju :)
World press foto - doporučuju, ale čekala sem víc fotek.

K*