Zprávy po měsíci - 1.část

21. listopadu 2010 v 21:11 | Kikča* |  Diary
Neozvala jsem se přes měsíc, jaká to ostuda. Hrozně mě baví číst si články co jsem dělala před rokem, dvěma.. a tak si tady teď pěkně rozepíšu co se za ten měsíc a kus událo :D

Harrachov - brigáda :)
Mmm večerní grilování, rejpání do Jardy, procházka k vodopádu a výborná kávička u Lišáka, hospoda... Jenom mi tam chyběl Michal (Im sending hello to Califoooornia).

Nějaké úterý 26.10.
Po škole jsem si prošla Holešovickou tržnici (Farmářské trhy), vybrala jsem nám dýni na Halloween, koupila si Kaki... A pak jsem byla s mamkou a Miru ve VendaBaru <3 :) na to že jsem se bála co budu dělat, páč úterky mám volné docela fajn :)

Další víkend po Harrachově
Jsem byla zas v Harrachově :D Byly podzimní prázdniny. Už ani nevím co jsem tam dělala.. Každý den jsem zvládla aspoň 20 min. jógy, dělala jsem němčinu, vyřezali jsme si dýni.. Ale v posilce ani ve městě jsem nebyla, běhat ani na procházce taky ne.. Kein Ahnung :)

Neděle 31.10.
S Teerezkou večení Letňany, Jíst-Milovan-Meditovat a nejlepší pokec s její maminkou :D Film hezký, ale nemusím ho vidět dvakrát :) Cestu domů jsem také přežila :D

Halloween
Hrozně mě štve, že se v Čechách neslaví. Nedokážu si teda představit, že by se v Praze a v dnešní době chodilo po barácích, zvonilo a nedej bože prosilo o sladkosti, ale stejně :D Sice letos už pár akcí v nějakých těch "cool" klubech něco bylo, ale příští rok bych si chtěla něco zorganizovat u nás v Trojce :)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs897.snc4/73049_1319793694914_1832946894_574282_3960394_n.jpg

Hodiny španělšiny :D Už ale nesedím vzadu.. Anička "já doufám, že Danča zas nebude ve škole, sedět vedle Davida je taková sranda :D" Já "Já vedle Davida seděla jednou a od tý doby sedim na samotce :D" a taky jsem tam hodná a mám napsaný všechny slovíčka :P

"Jak se řekne paroháč?" "No já vám to řeknu a vy na mě pak půjdete žalovat, že vás tady učim takovýhle věci."

"To je jako takovýto pivo?" "Jaký pivo?" "No to je značka piva." "Já pivo nepiju" "No to o dost přicházíte."

Anča je rozverná. Kikča pomastí :D

Uklidňování žáků ťukáním propisky > Danča "to umim taky"

"Ona se vás zastane a vy na ní takhle..."

"Vy se chováte jak v Zoo!" "Ale v Zoo se musíme chovat slušne.."

"To víčko máte tady." "No já ho hledám!" "No to mě po*er :D"

"Denisoo, vy se smějete jak někde na fotbale"

"Mně nezajímá, že je vám zima, smrdí to tady a já mám astma." "No já z toho asi nastydnu, ale nebojte, my to na vás neřeknem."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama