Duben

23. dubna 2011 v 19:22 | Kikča*
(poslední dva titulky článků jsou opravdu hlubokomyslné)
Potřebuju rozvíjet svůj intelekt, abych mohla debatovat s T. To je tak, když někdo propadne a stejně ho obdivujete za neuvěřitelnej přehled, kulturní, politickej, všeobecnej. A narozdíl ode mě ví, že v listech je voda. No a co? Bohužel moc dobře znám tyhle svoje plány typu "budu se učit španělštinu", "budu psát", "každej den se naučim jedno slovíčko"... Ale poslední dobou se ocitám na wikipedii častěji než kvůli biologii a podobně zábavným předmětům. A hlavně vím, co je to omisní delikt. Začla jsem zase číst. Veronika se rozhodla zemřít a teď Bláznova moudrost. Nice.

Diáři, diáři, co se celý měsíc dělo? Ah, v pondělí 28. začla ta šílenost s Anne Frank! :D to bylo fakt funny, nešli sme na tělák, abychom s tím kdyžtak pomohli (dvě hoďky girls talk, proč ne), pak už se blížila poslední hodina, tak sme jim volali a nakonci zemáku to naštěstí přivezli. Několik těžkejch krabic s plakátama a stojanama, stavěli sme to ještě další den. Ve středu bylo to super Eröffnung, kdy sme měli přijít všichni v černém (pochybuju, že si toho efektu někdo všiml), paní ředitelka nám něco pověděla, já jsem něco pověděla, Tom pustil fotky, Andula něco pověděla, všichni něco pověděli, ostatní studenty to hrozně bavilo a zajímalo... a tak. další dva a půl tejdne jsme provázeli v průměru tak dvakrát denně. Hrabalo nám.
Mezitím jsem se stihla vidět s Adéline (jednou jsme byly na Hlavně nezávazně a podruhé na code:mode), v N3 byla Burza a vynášeli jsme Moranu, s A. jsme dali finally dohromady přihlášky na cyklo, byla jsem na procházce u Vltavy, finally se viděla s Nikajz na fotbale, pekla jsem muffiny a cookies, tenhle týden jsem vzhledem k volnu i vařila, byla s Májuš na nejlepším kafi a s Andulou na cfh kafi. Teď jsem u babičky. Za tento měsíc jsem stihla vidět mimo kino Samotáře, Bastardy, Limitless, Občanský průkaz, Tchýně a uzený, Varieté, Trainspotting a novou GG. Ještě mě čeká Kings speech a Oněgin s Hudbu složil a slova napsal, který se ztratily :D
Plány? Pondělí s Terezkou a úterý? Nechtěla bych jít do školy no :D Pátek - čarodějnice! :)) dále K. koncert, Petřín s D. aka single laidies a za tejden Majáles s A. Ideální.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama