Diary

Vídeň atp.

16. září 2011 v 22:02 | Kikča*
(poznámky z mobilu)
 • 99 Luftballons
 • Mysli globálně, jednej lokálně
 • Champagne showers
 • Hodíme Andulku z okna. Kluci vylezou po jejích vlasech a ještě má brejle, takže bude sloužit jako dalekohled
 • Jakej šampon používáte?
 • Proč máš tu rejži na noze?
 • Sozusagen, ich weiß nicht..
 • Bitte zurückbleiben
 • Zug fährt ab
 • Křičím 114 dB
 • František Kupka
 • Greta Bratescu
 • Vyliž můj prostor
 • There are 23 ways to remember. Silence. But only 1 way to break it.
 • ..a všechny ty videa

OT3 - Žlouko

28. srpna 2011 v 15:34 | Kikča*
"Kde má mimozemšťan pinďu?"

"Židovský lidi maj často dežaví"

"Neumíš si stoupnout pérem čelem"

"Je tma a bolí mě z toho hlava"
"To tě bolí z chlastu"
"Dyť si nic nepila"
"Ale tebe bolí"
"To ne, chlast je čistej"

Andula

8. května 2011 v 13:04 | Kikča*
 • vynázoroval
 • víme, že dem kam
 • potřebuješ k životu sklo
 • bystronosá
 • zapřísáhnutívší
 • Luisa die Kuh
 • Brzopět
 • Ať jde vepř!
 • Angsthase, Pfeffernase
 • mluv něco!
 • red flower to buchty and koláče


Březen

26. března 2011 v 11:55 | Kikča*
Cíl tohoto víkendu: Napsat článek. Nikdo už sem nechodí, tím lépe, píšu si to tu pro sebe, zas sem si dneska četla články z let minulých a předminulých.

Pátek 4. - oslava Davida a Betty, moc fajn :)) Dančoooo! <3

Nedělě 6. - Lord of the dance s maminkou :)) spousta vína, kávy, jídla. mňam :)

Podnělí - úterý - Brno. Budeme mít ve škole výstavu Anne Frank, tak jsme s Anii, Marťou, Danem a Saski vyjeli do Brna na školení. Večer byl hodně funny, krásná procházka nočním Brnem :)
V úterý večer jsem ještě stihla táborový sraz v Pohádce a tábor bude BOMBA! :))

Pátek 11. - Adélka! <33 dalších několik hodin v cfh

Sobota 12. - Harrachov na týden. Bylo to míň chaotické než minule, takže jsem neměla svoje "družstva", ale normálně jsem byla jako pomocný instruktor, jenom se mi točili vedoucí. Děti byly až na Elišku fajn :D

Neděle 20. - Autorské čtení Michala Viewegha :)

Úterý 22. - nemocnice! :D mám modrou nit v hrudníku, moc funny.

Čtvrtek - sraz kvůli jinému táboru, to zatím nevypadá tak bombově, ale.. neztrácejme hlavu! :D

Pátek - kino :) bylo to fajn, ale ten film sám o sobě byl hrozně psycho! :D málem sem seděla na zemi, jak sem si sedala na sedadle níž a níž. A jednu scénu sem vůbec nepochopila, páč sem měla zakrytý oči :D Sirotci.

Sobota - matika a učení textů na Anne Frank.

Neděle - Zoo :)

Pondělí - přijede výstava Anne Frank, ve škole je kolem toho fakt ŠÍLENSTVÍ, budeme jí stavět, fakt se těšim, to bude funny :D

Středa - máme přijít celý v černym (píšem matiku, tak se to bude hodit) - bude slavnostní zahájení té výstavy /netušim co se bude dít v úterý/ a bude to fakt sranda :D každopádně průvodcování bude ještě horší.

Pátek - Trojková burza a hlavně první zápas a KONEČNĚ uvidim Nikiii <333!

Leden 2011

10. února 2011 v 13:12 | Kikča*
Silevstr, nebo spíš silvestrovské smsky byly přeúžasné <3 a hned 2. jsem jela - busem! - do Harra. Hrozně sem si to užila, ikdyž tam skoro nikdo nebyl a učila sem se zemák a matiku. Vystřídala jsem téměř všechny skupiny, nebo vlastně úplně všechny. Zažila jsem šikovné začátečníky, na kterých jsou vidět pokroky i výlet s nejpokročilejším Jirkovým družstvem.

DOD
aneb Nová Trojka je trendy :) když se mateřské cetrum promění na moderní diskotéku s aparaturou a diskokoulí. Děti se předvedly na módní přehlídce a všichni to rozjeli na diskotéce.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1388.snc4/164044_483246243980_354980878980_5932930_228142_n.jpg

Měli jsme přednášku o Centropě. V němčině. Blah.
Hlídala jsem Máťu.
Byla jsem 2x u babičky.
Měli jsme přednášku o Baroku a byli v Goethe-Institutu.
Měli jsme sraz kvůli táboru v útulné hospůdce Pohádka.
Uzavřela se klasifikace.
Ryla jsem do lina.
Seděla 5 hodin s Adélkou v CFH.
Dostala jsem vysvědčení.
A hlavně jsme byly s Andulama plesat :))

Rok 2010

1. ledna 2011 v 11:17 | Kikča*
Píšu to každej rok, nebo to aspoň každej rok psát chci. Once upon a time...

JANUARY
- Herlíkovice
- dny otevřenejch dveří na gymplech
- den otevřenejch dveří v N3
- Prague cup se Štěpánkou

Středa, 8.listopadu

8. prosince 2010 v 20:40 | Kikča*
Fakt veselej den. Začalo to tim, že sem se ráno potřebovala ještě v tramvaji kouknout na biologii. V půlce cesty si vedle mě sedla blonďatá slečna a začala svému příteli velice náruživě vysvětlovat, jaká světýlka na vánoční stromeček má opravdu koupit. Pokračovalo školou samou o sobě, načež nám odpadla odpoledka, tak jsme si šli sednou do mcd s Anii a Anett. Vše fajn, najedli sme se, nic důležitýho se nestalo. Vlezem do metra a VÁŽENÍ CESTUJÍCÍ, PROVOZ METRA V ÚSEKU FLORENC PRAŽSKÉHO POVSTÁNÍ JE PŘERUŠEN. Krásné, jela-li bych domů kam se dostanu tramvají. Jenže já zrovna dneska jsem chtěla na ten trénink v místech, kde jezdí jenom metro a nějaké busy, opravdu jít. No, metro stálo ve stanici asi 6 minut než se rozjelo aspoň na Florenc, vedle nás to komentovali nějaké tři holky přibližně našeho věku. Když se metro rozjelo, ohlásil nám takovýten temný hlas "příští zastávka XY". Zastávka XY byla o tři zastávky dál a na druhou stranu. Bomba. Naštěstí to byla jen chyba hlasatele a my se dostali na Florenc, kde jsme chodili sem a tam až jsme nasedli do nějakého (překvapivě narvaného) busu. Tam vedle nás stáli kluci, sranda :D tak sme tam o tom nějak debatovali, já s Anii a oni mezi s sebou a občas jsme se doplnili :D prej "no jestli tam někdo skočil, já bych ho ještě dodělal mezi těma kolejema!" "jako já nechápu, proč tam někdo skáče ve 2 odpoledne, buď se probudim ráno a řeknu si "je to na *" a skočim, nebo se večer opiju, řeknu si "je to na *" a skočim, ale proč skáče někdo po obědě to fakt nevim. asi mu nechutnal."
Každopádně na trénink jsem se dostala, wohoo. Bylo nás tam velmi hodně. Celých 5! Samozdřejmě se mi nezapoměl vybít mobil aby toho nebylo málo. Domů jsem jela taky úžasně komplikovaně, protože představa, že pojedu náhradí autobusovou dopravou, když ve večerních hodnách jezěj narvaný už i metra - který sou 5x tak dlouhý a 5x tak často jezděj neni moc fajn. Do toho v tomhle sněhu se taky moc pěšky všude nedostanu a břečka mi teče do bot.
Prostě den, jak má být.

http://i.idnes.cz/10/121/gal/AB37abc0_metro.JPG

Hudba: LP - In the end a Save Tonight od Eagle Eye Cherry <3

Zmrznout!

6. prosince 2010 v 17:07 | Kikča*
-15°C opravdu není ok.

SCHOLA PRAGENSIS 25.11.
náhodou, než přišel Vojta a nadával mi za kapucu, bylo to fajn :D to je totiž tak, když všechny školy maj trička a my máme mikiny za 2000 s kapucou s dírama na oči a obrácenou českou vlajkou :D ale dozvěděly sme se s Anii drby od Adél, rozdaly letáčky, poskytli (i s Vojtou pak) informace, hrály si na teroristy, pokecaly s klukama s Tukanohadem a tak :DAdventní věnce, 26.11., N3
aneb, když se ze mě stane recepční :D

30.LISTOPAD :)
úžasný den s oegp :) dopoledne na protidrogovém a trochuseznamovacím něcojakosemináři, přípravy dne otevřených dveří. Pak že máme dvě a půl hodiny volno a to se to trochu zvrtlo :D Co se stane, když Kikča dostane nápad jít do hospody na kafe.. No, každopádně sme měli na DOD dobrou náladu, mlely jsme o srdcí šampionech, divadlo i Chor byli úžasné :)

VÍKEND 48.TÝDNU
epic :)
Sobota - Celodenní výtvarná brigáda. Přišlo tam asi.. 8 lidí, navíc Jolča byla hyperaktivní, takže mě čekají nákupy za lehce vydělané penízky :) vyráběli sme andělská přání, betlémy, ozdoby na stromeček, svícínky etcetc. Doma sem si umyla hlavu a několik desítek minut telefonovala s Niki. Nejdřív aby se nenudila v tramvaji a poradila mi co na sebe a pak, aby se dostala do hospody na rozlučku :) Sraz oficiální (po bowlingu, který jsem bohužel nestíhala) byl v 7, my že si s Niki dáme sraz v 6. No, obě sme dorazili asi s 20 min. spožděním (dostala sem krásnýho a úžasnýho plyšovýho medvídka Pů*), protože mě trvalo než se namaluju a Niki se ztratila :D
No každopádně po deseti minutách přišel Karel se slovy "Kde jsou všichni? Já myslel, že je to od pěti.." a po dalších deseti Máca (když někdo píše jako prase tak řečený Macháček)  se slovy "Kde jsou všichni? Já myslel, že je to od šesti..." :D Každopádně nakonec se všichni kolem sedmé dostavili a bylo to fajn :) a mám 3 nové přátele na facebooku! :D
Neděle - celý den v N3 :) Mikulášská aneb Čerti řádí - peklo i nebe vzhůru nohama.

Zprávy po měsíci - 3.část

21. listopadu 2010 v 21:51 | Kikča*
Pečení martinských rohlíčků
Už ani nevím kdy, ale taky to bylo hrozně fajn :) zas jsem něco udělala pro tu naší Trojku, naučila se péct ty rohlíčky, poznala nové lidi.. :)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs924.snc4/73712_449829848980_354980878980_5422907_4881891_n.jpg

Martinská světýlka
v Nové Trojce :) uvolnila jsem se z poslední hodiny, věděla jsem, že to budu stíhat tak tak. Tak čekám doma na Bětku nebo na Niki, nikde nikdo.. Pro Bety jsem došla do školy a mezitím jsem volala Niki.. oboum jsem řekla čas o hodinu později :D S Bětkou jsme tam přišli v čas a z dílniček jsem se po půl hoďce na chvilku omluvila a navigovala po telefonu Nikču :D navzájem jsme si popřály k narozkám a svákům, uvázaly spoustu poutek k lampionkům, shlédly Mirčino divadlo a já pak šla ještě se zbytkem světélkujícím průvodem do parku a vypouštěly se balony štěstí, krása :)
Večer jsem se pak ještě učila bilogii, hrozně jsem se toho bála, páč tomu vůůbec nerozumim a dostala jsem + s háčkem, hahaa :)) :DVíkend 45.týden
Pátek - keramika v Trojce, už se těším až si to vyzvednu (ne, že bych tam od té doby nebyla, to vůbec :D, ale není to ještě vypálené) :)
Sobota - Wellness day v Trojce - úžasné posezení a popovídání, kosmetika, kadeřník :)
Pak jsem cestou k Nikče telefonovala Martě, jak se mají na plese (i afterparty pak prý byla skvělá) a s Nikčou jsme snědly zas celou čokoládu, probíraly osoby (:D) a kecaly a kecaly
Neděle - šly jsme spát ani ne moc pozdě, ale zas jsme se praly o peřinu :D a vařily jsme pak řízky, to byla taky akce :D

Pondělí 15.
Do našeho Trojkového časopisu jsem měla udělat anketu s klukama co chodí na jeden kroužek, to taky byla věc :D šla jsem tam rovnou z tréninku, stíhala jsem to taktak, takže jsem spíš letěla než šla :D teď z některejch dětí byl hroznej problém něco dostat "nevim" byla výhra nad krčením ramen, Matěj nebo jak se jmenoval mi zas vyprávěl jak opravoval auto a jak má pec ve skříni.. :D

Úterý 16.
Po škole jsme vyrazili ven s Denčou, Danem a Danett, mám svojí třídu fakt ráda :) a večer jsem pekla domácí müsli, skoro všechno jsme hned s mamkou snědly :D ve středu jsem pak vařila oběd a ve čtvrtek pekla Bětce muffiny :)

Víkend 46.týden
Pátek - Bětky oslava a ochutnávka vín v Trojce :)
Sobota - The Social Network - skvělej film, hrozně se mi líbil :) s Danem, Denčou a Aničkama :) (mám svojí třídu fakt ráda no.2 :)) a když to skončilo tak že ještě někam půjdem :D Dan chtěl do hospody někam, Anča měla hlad a mně byla zima :D Nakonec že půjdem někam do čajovny, tak jsme hrooozně dlouho hledali nějakou, ve který byla jednou Anička, cestu si nepamatovala, byla tma, zima, ale hezky osvícená Praha a když jsme jí po dvou telefonátech, třech okruzích stejnými místy a několika kilometrech, smíchu, chuti na svařák, nadávek a hladu našli, bylo plno :D tak jsme volali Denče, jestli není něco poblíž a prý jo, ale neví kde, tak jsme se tam chvíli procházeli, už nás i boleli nohy, nakonec jsme skončili na náměstí, oni si dali spokojeně čaj, já oříšky a někteří pitu a bylo to fajn :)
Neděle - pokusy s Fimem, učení, Activity a konečně blog :)

Dobrou*

Zprávy po měsíci - 2.část

21. listopadu 2010 v 21:28 | Kikča*
1. a 2.listopadu
Měli jsme narozdíl od ostatních ještě volno, takže jsem mohla svá dopoledne trávit v Trojce <3 nasprejovala jsem panáka, připravila věci na Martinská světýlka, začala se zpěvníčkem..
Odpoledne jsem byla v posilce, v knihovně, zas s Miru a mamkou u Vendy a upekla jsem dýňový dort :))


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs973.snc4/76606_447901398980_354980878980_5404322_1735975_n.jpg

Středa - po hrooozně dlouhé době trénink s Májulkou <3

Víkend 44.týden
Pátek
nákup v Albertu na sobotní oběd, úklid
Nová Trojka > schůze ohledně časopisu :)
Cakebreak > móda z druhé ruky s Adél <3
Nová Trojka > pyžamkový večírek s Miru a Zuzi :) když nám všechny děti po náročném uložení usly, pokecaly jsme si u vínka a taky zalehly :) Ráno jsem na sebe rychle hodila oblečení a že doběhnu pro rohlíky do pekařství vedle. Zavřeno :D takže jsem nenamalovaná a neučesaná s rozvázanejma tkaničkama (zuby jsem měla vyčištěný :D) šla do Billy :D moc fajn to bylo :)http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1124.snc4/148596_449821223980_354980878980_5422750_5576115_n.jpg


Sobota
Vařila jsem oběd - muffiny z mletého masa :)
Výstava kreativity v Dubči :)
Neděle
Narozky :) dopoledne jsem si šla zaplavat, pak jsme měli výborný oběd s babičkou a dědou, pak mi přáli rodiče s dortíkem a večer byl naprosto perfektní :))
Seděli jsme s mamkou, Hankou, Miru a Magdou v kavárně na kafíčku, dostala jsem čokoládové, IKEAácké a Activitové dárky a vyvrcholením bylo DIVADLO - Vše o mužích - to bylo taaak hezký :) hrozně vtipný :D a mám podpis od Michala Slanýho <3

Zprávy po měsíci - 1.část

21. listopadu 2010 v 21:11 | Kikča*
Neozvala jsem se přes měsíc, jaká to ostuda. Hrozně mě baví číst si články co jsem dělala před rokem, dvěma.. a tak si tady teď pěkně rozepíšu co se za ten měsíc a kus událo :D

Harrachov - brigáda :)
Mmm večerní grilování, rejpání do Jardy, procházka k vodopádu a výborná kávička u Lišáka, hospoda... Jenom mi tam chyběl Michal (Im sending hello to Califoooornia).

Nějaké úterý 26.10.
Po škole jsem si prošla Holešovickou tržnici (Farmářské trhy), vybrala jsem nám dýni na Halloween, koupila si Kaki... A pak jsem byla s mamkou a Miru ve VendaBaru <3 :) na to že jsem se bála co budu dělat, páč úterky mám volné docela fajn :)

Další víkend po Harrachově
Jsem byla zas v Harrachově :D Byly podzimní prázdniny. Už ani nevím co jsem tam dělala.. Každý den jsem zvládla aspoň 20 min. jógy, dělala jsem němčinu, vyřezali jsme si dýni.. Ale v posilce ani ve městě jsem nebyla, běhat ani na procházce taky ne.. Kein Ahnung :)

Neděle 31.10.
S Teerezkou večení Letňany, Jíst-Milovan-Meditovat a nejlepší pokec s její maminkou :D Film hezký, ale nemusím ho vidět dvakrát :) Cestu domů jsem také přežila :D

Halloween
Hrozně mě štve, že se v Čechách neslaví. Nedokážu si teda představit, že by se v Praze a v dnešní době chodilo po barácích, zvonilo a nedej bože prosilo o sladkosti, ale stejně :D Sice letos už pár akcí v nějakých těch "cool" klubech něco bylo, ale příští rok bych si chtěla něco zorganizovat u nás v Trojce :)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs897.snc4/73049_1319793694914_1832946894_574282_3960394_n.jpg

Hodiny španělšiny :D Už ale nesedím vzadu.. Anička "já doufám, že Danča zas nebude ve škole, sedět vedle Davida je taková sranda :D" Já "Já vedle Davida seděla jednou a od tý doby sedim na samotce :D" a taky jsem tam hodná a mám napsaný všechny slovíčka :P

Jotanánek

6. října 2010 v 19:07 | Kikča*
Našiju do tebe broky, že tě obskáče rosnička! Comeback
Ať mě utrhnou z vinného keře a dívenka v šestnácti mě pozře hrozen po hroznu, jestli tohle není slušný hoch! Viewegh
Koho zajímá láska? Existuje přece čokoláda! InTouch
Džus není můj šálek čaje, proto piju kafé latte. Reklama

Chtěla sem psát po brigádě, ale napsala sem dvě věty a nevěděla jak dál. Chtěla sem napsat po Fajn dni, ale bylo to nefajn, takže bych toho moc nenapsala. Dneska shrnu všechno.

mocca

Brigáda
Neuvěřitelný, jak dokážou bejt lidi milý, fakt :) Vyjedu z Prahy a téměř každej poděkuje, pracovníci Albera pokecaj.. O to víc se teď rozčiluju každej den v dopravních prostředcích. Stoupne si to do dveří, je tomu jedno, že další chtěj nastoupit nebo že pak někdo chce vystoupit, šlape mi to po Converskách, strká se to. Nenávidim to. Ještě kdyby si ty tramvaje aspoň nejezdily jak se jim zachce, aby se pak do jednovagónový nerval plnej ostrůvek... gr.
No, každopádně to prostě krom bolavejch nožek a toho, že mým největším rozptýlením bylo vyndavání pytlíků čaje z vody fajn :) Jenom by mě zajímalo, kdy se konečně poučím a přestanu zkoumat horkost prstem...
"Byla ste někdy na plantáži?" "ne.." "tak tam ani nejezděte... ty chlapi tam smrděj, ale ženský sou docela pěkný.."
"já jenom zkoumal jestli nejste papírová.."
další tam se mnou krom čaje kecali o škole, Converskách, škole a pak mi začli dohazovat jejich syna, kterej tam ale nebyl ;D
Pak za mnou přišla slečna od reklamy na pasty, že je jí hrozná zima (chápala sem jí.), ať jí udělám čaj a dostala sem za to pastičku :D - Ochutnávači spojte se!

Fajn den
O tom fakt neni co psát, nelíbilo se mi tam. Pomohla tomu zima, ty nezodpovědný rodiče, který si nedokážou svoje děti pohlídat atd. atd.

Kultura
Román pro muže - doporučuju :)
World press foto - doporučuju, ale čekala sem víc fotek.

K*

The world used us as an excuse to go mad.

23. září 2010 v 23:12 | Kikča*
Život je v podstatě o tom, jakýho napíšeš smajlíka.
Divná přehrada mezi malými dětmi a bezdětnými ženami.
Deprese: nekonečné fascinující hobby, které nic nestojí.
Jdeš-li za sluncem, nespokoj se s lampou.
Be good. If you cannot be good, be good at it.
Člověk může buď nic nedělat a pořád prohrávat, nebo něco změnit.
Kdykoliv se ti stane, že se ti zavřou dveře, otevře se ti součastně někde okno.
Když Bůh stvořil člověka poprvé, měl 2 hlavy, 4 nohy a 4 ruce, jedno srdce a jednu duši. Když se na něj podíval, připadalo mu to moc a rozdělil jej. Od té doby máme 2 ruce, 2 nohy, svou hlavu, bolavá srdce a zlomenou duši.
Tolik mobilové poznámky. Zas.

Četla sem si starý články. Silvestr? Já se tak smála ;D Pak ještě při něčem z Harra. To mám dilema jestli tam mám pak někdy jet. Asi to v podstatě záleží na Michalovi a jeho odvozu mě. Ale kdybychom nejeli, tak bych mohla do Trojky a do Máslovic. Kdybychom jeli, byla by sranda ;D

Dneska sem měla od rána dobrou náladu ;D zas dvě hodiny nedělání (kecání) na suplovaný VV, pak sme asi něco dělali, Albertovská pauza NA SLUNÍČKU a španělština? Já tam zas brečela smíchy :D "Já bych se k tomu ráda vyjádřila!" "No jenže už zvonilo, tak se můžete vyjádřit příští hodinu!" my jenom cože? :D pak další hodinu tam vlítla vosa, holky začli hrozně ječet, tak sme jí tam nějak vyháněli :D "Vosa je venku, tak buďte zticha" :D mám dojem že na paní španělštonářku si to vybíjíme za všechny předměty, páč jinde sme nett a fleissig, dokonce i třídní nás chválí :) Co je to oproti loňsku.. Nenosíte úkoly, pořád kecáte, David skáče po autech a "Mohli byste začít nosit úkoly na němčinu? Ona do mě ta malá paní z Vídně jinak celou přestávku hučí a já potřebuju hrát Maffia wars". Nejlepší třídu mám :)) "No jedině bych vyměnila Jonathana za Honzíka" "My vám dáma Josefínu zadarmo" :D
"Ona se rozbrečela za pětku, my se jí tak vysmáli" "A co ste měli vy?" "No taky pětku" :D

K*

Odmocnina z ANS

17. září 2010 v 20:37 | Kikča*
"To je zajímavý že na ostatních hodinách je klid.." "Jak jako? Chcete mi tím snad něco naznačit??" "Ne.. To bychom si nedovolili.. :D" David ten si odešel, Ostap spal.

Anička si koupila pytlíčku do polívku.

OZS? "Freud přišel na to, že lidi maj psychycký problémy z nedostatku sexu. To dřív ty chlapi si mohli dojít do bordelu, ale pro ženský to nic nebylo. Večer se zhaslo, pak tam v těch dlouhejch košilích šátrali a umotali si těch 8 dětí." "Knížky nosit nemusíte, cvičení z nich dělat nebudeme, ale sou tam obrázky!" "No oni se ty ty furt mění.. Přijde jeden nadšenej právník, vymyslí nějakou kravinu a za půl roku přijde další, vymyslí další blbost.." "No jako vy si myslíte že mě to baví ty maturity? Dyť já si musim za rok těch 80 knížek přečíst! Navíc se mám snažit mluvit spisovně a mě to nebaví.." 45 minut sezení v tranzu s otevřenou pusou :D

Nikajz: "Je tlustá, má umělý kozy, na ksichtu tunu mejkapu a ještě k tomu je blondýna, tak promiň, ale co si o ní pak mám myslet?" :D

Tolik moje poznámky z mobilu.

Minulý týden končil hezky prvním fotbalem s Nikajz a pokračoval úžasnoua  prosmátou koláčovou a celkově jedecí (jední, jedoucí?) sobotou a nedělí s Lucijkou a Adél v Tere :) Tehle týden jsem si pořídila (ne že bych původně nešla pro něco jinýho :D) pruhované polorukavičky a diář s Medvídkem Pů :), prošla školením nejen první pomoci, dostala za úkol nasprejovat na zem panáka a upravit židle, dneska vinobrání :) čeká mě (mimo učení, of course) ležení v posteli s kakaem a septoletkama, babička, v pondělí hlídání a o víkendu Harr a možná Anička :))

Joo a pekla sem muffiny, zůstalo mi po nich už jen spálení O:)

A stereotyp začíná

4. září 2010 v 17:01 | Kikča*
A je to tu zas.
Ráno se nutit vstát, udělat ze svejch vlasů a obličeje něco aspoň trochu normálního, oblíknout se, naházet sešity s Medvídkem Pů, desky, svačinu a peněženku do tašky, mobil do jedný kapsy, klíče do druhý a za Anii. Na Holeškách opravujou jezdící schody, tak musíme pěšky. Pak tramvají a do školy. Tam to nějaktak přežít a domů/na trénink. Večer psát úkoly, řikat si jak to nestíhám, Ulice a spát. Hurej.
Hned 1. jsme po tradičním každoročním mekáči jeli s Anii do Ikei a Anča tam koukala na podsedáky, tak sme si řikaly, že bychom si je koupily domů, ale nakonec sme zjistily, že se nám tam nehoděj :D tak sem si přivezla jenom tři balíčky rámečků na fotky (<3) a dárek. No jenže mě pak doma napadlo, že sme si mohly ty podsedáky koupit do třídy a další den jsme si pro ně ještě s Marťou, Danett a Denčou jely a koupily jich rovnou 12 ;D
Takže v pátek sem se táhla krom zbytku učebnic, který sem ve škole ještě neměla, plechovkama, balíkem kapesníků a dalšíma důležitejma věcma s papírovou ikea taškou plnou modrobíločervených podsedáků :D
jinak ikea má u mě první dva černeý puntíky (po asi tak milionu.. červenejch? zelenejch?), jeden za to, že neměli náplasti a druhej za to, že jim nefungoval dole kávovar :D
Takže až tam zas pojedu, buď pro poličku, usoudím-li že by se mi fakt hodila, nebo pro hrnek ve tvaru tý jejich slavný skleničky, musím se poptat.
Ve čtvrtek sme byly s NikajZ se kouknout na fotbal, krom toho, že pršelo, skoro nikdo tam nebyl a prohráli, dobrý :D příští pátek první ofiko zápas a v sobotu ranko za Adélkou <3
jinak ve škole to (se slovníkem) zatím jde, až na dějepis :D a velká novina, jsem předseda třídy :D když on ty obědy fakt nikdo jinej nezařídí..

První polovina prázdnin

31. července 2010 v 12:38 | Kikča*
Tak já zatim o prázdninách nenapsala ani jeden článek? Hm hm. Dneska je poslední šance napsat červencovej článek, tak hurá do toho.
Tábor jako praktikantka
Tak sem si myslela, jak to bude hrozný, jak tam budou samý skautíci no a prostě děs a ono to bylo naprosto super :) Děti co si dovolej teda neskutečný a aby mě poslouchali nejstarší, který sou stejně starý a o dvě hlavy vyšší než já, to taky nic moc, ale íčka i vedoucí super a i ty moje klučíky sem měla ráda :)
Měla sem s Terezkou na starosti chatičku nejmladších kluků:
Matěj - tomu se pořád stejskalo, za začátku za náma chodil i na chatičku v noci, že nemůže spát. Z konce se zas bál, že ho v noci napadne sliz (měli sme CTH, že měli zneškodnit zelenej sliz). Hodně jedl (jídlo se tam jíst nedalo, jednak to bylo hnusný a hlavně v tom vedru jíst omáčku s knedlíkama nic moc) a když ani on nesnědl všechno, tak sme věděli, že nemá cenu tam ani chodit :D
Dan - po tom co mě večer vytočil natolik, že sem ho sundala z palandy a dělal ve svejch šesti letech po večerce 60 kliků, byl jako andílek. Jenom teda když si zapomněl čepici k vodě (hlavně že každej den 100x opakujem, že maj mít čepice), mu Terka nasadila na hlavu slipy :D
Jiřík - jedinej se netěšil domů, pohodička :) a na poslední diskotéce byl uplnej lamač dívčích srdcí :D jo a vyhrál pěveckou soutěž, tak sme měli na chatičce bonbonieru O:)
Kája - první tejden mi připadal v pohodě, ale ten druhej vždycky všude on a Dan poslední, na něj se čekalo, no to sem musela občas z tý chatky odejít uprostřed rozhovoru, abych nebyla sprostá :D
Honzík - nezlobil ani moc, pohodička :)
Filípek - hrozně v pohodě kluk, jenom měl astma, takže sme ho dvakrát od vody nesli na zádech, ale takovej správnej, bezproblémovej.
Matýsek - trošičku mimo, ustejskanej, podezírám ho, že byl zamilovanej do Terky :D Největší muj zážitek s nim je, když se měli namazat opalovacím krémem, že půjdem k vodě a on se namazal sprchovým gelem :D
Adámek - psal domů dopisy "maminko moc se mi stýská, je to to hrozný, přijeď pro mě, udělala bys to prosím?? Tvůj Adam", tak sme to tam dost řešili, ale od tý doby co maminka zavolala, že si pro něj nepřijede, byl docela v pohodě a úžasný bylo, že byl jako první v posteli vždycky a zticha :)
No jinak přes dny sme měli buď PPCH (program po chatkách) a to sme šli s mladšíma středníma klukama k vodě, nebo něco hráli v táboře, nebo se hrála CTH a to sem byla většinou u startu a vypouštěla, 2x sem šla s Tomíčkem a jeho Německem, jednou sama s Gruzií a jedou sem vodila děti dva kiláky někam k prvnímu stanovišti, v dešti a zimě a k tomu sem to tam neznala a nevěděla kam mám jít, takže sranda :D Jeden den byl den naruby, to sem měla nejstarší kluky (sice mě poslali.. do háje, když sem řekla, ať si vezmou čepici, ale nemusela sem mazat 8 rohlíků a jít si s nima čistit zuby... a hráli sme poker :D). Jinak sem ráda, že sem nebyla Vedoucí, protože bojovka tady spočívala v tom (u starších, moji měli pohádkovej les), že dětem (3 najednou) i vedoucímu se zavázaly oči, posadili je s mapou do auta a někam odvezli a měli se v noci dostat zpátky do tábora. Diskotéky super, 1. sem si užila, tancovala s nejmenšíma a zvedala je, aby šli tancovat, další dvě seděla s klukama u notebooků a pouštěla písničky a čtvrtá (teda jakoby třetí) byla "profesionální", to tam přijeli takový týpci a pouštěli hlavně starý písničky (Macarena, Michal David...) a kouř a lasery.. Hustý :D

Horní Pěna
Tradiční dovolená s Nikajz a dalšíma. Bez Vojty s Verčou a Klárek. Bé. Jinak sem hlavně dospávala tábor (páč tam sem chodila spát tak mezi 1 a 2 (po poradě) a vstávala k dětem 7:45. Everyday) Ale na příští rok máme do Pěny velký plány na turnaje a hry, takže to bude velký ;)

Teď jsem tejden doma, včera CodeMode s maminkou a v pondělí babička a Harrachov.
Myslela sem jak sem dám hlavně fotky a nebo odkazy na YT, ale ono sem se nějak rozkecala :D Příště :)

Takovýten icq zvuk

27. června 2010 v 21:13 | Kikča*
A: "ty ho znáš?"
K: "bohužel"
A: "no já sem si to myslela, páč on je takovej.. *točí ukazováčkem kolem spánku*, takže s nim musíš mít něco společnýho"
---
PÁTEK
Vzhledem k tomu, že se neskutečně nudim a Tereza se mnou nechce hrát na schovku po icq, ale přesto nevim co psát, sem si řikala, že bych mohla napsat něco chytrýho, ale nějak mě nic nenapadá.
Mohla bych vám třeba odprezentovat v čem spočívá podstata hry na schovávanou po icq. No: to si takhle jeden konverzátor zapne icq zvuky na max schová někde ve svym pokoji. ten druhej mu píše tak dlouho, dokud z těch zvuků ten první nezešílí a nevyleze :D
Nejhorší na tom je, že Ulice, která by mě zabavila se na netu objeví v době, kdy budu nastupovat do tramvaje směr Nikajz <3 se Zapisovatelema otcovský lásky. Viewegh.
Třeba nechápu proč je na červenejch Allstarech napsáno (RED). Kdyby tam bylo třeba BLUE, tak to chápu, ale (RED)? Kdyť každej vidí, že sou ty boty červený.
NEDĚLE
Mám vybraný boty v HM. A triko v Ann Christin. A tašku v Baťovi. A mám nový boty od Péti .)
Každopadně můj srdceryvný dopis nejspíše nebude odeslán a jestliže nebude odeslán tak už mi asi došla inspirace.
Včera skvělá skvělá skvělá rozlučka. Jen kdyby mi tak neklouzali ty boty a ta dráha nebyla křivá.. "My tě nemít, jsme poloviční" :) najana. ženská :D

Titulek č.1101

17. června 2010 v 17:49 | Kikča*
Je to takový divný. Přes 1000 článků, ať už to byly předrokemmoderní obrázky nebo předdvěmarokamamoderní "fotešky" Hilary Duff nebo nedej Bože tý s růžovejma vlasama nebo letošní články s písmenkama. Taky třeba z únoru 08 je tu 74 článků a z dubna 2010 o 70 méně. Smutné.
V úterý s Ančí Narozky N3. Teď je tu zas Světovka chlapů v beach volejbale GO GO GO USA! (článek z předdvoulet zde). Byla jsem tam podávat míče včera s Baruuš ("pomůžeš mi sbalit jejího kluka? jmenuje se Ma.. Mi.. no něco na M, je mu asi 40 a znaj se ze školky. a sbalit ho má ona, já kluka mám") <3 a zejtra koukat, bude-li hezky. Pak v sobotu brigádka s Andulou* a v neděli finále beache (ještě uvidíme jestli pracovně. V pondělí velká zkouška, v úterý snad turnaj beache 15-18 na Pankráci. Ten pátek pak poslední fotb. zápas no a prostě pak už skoro PRÁZKY a za 32 dní (mezitim budu muset přežít tábor údajně bez mobilu a s každodenními boji o kafe - už se vidim, jak zahrabávám mlíko někam do země, aby bylo studený a každý ráno dělám ohýnek abych měla horkou vodu. Pak budu v saku honit děti, válet se někde opatlaná "zeleným slizem".. no fajn to bude:D ) PĚNA <3 a stejně mě na prázkách nejvíc bavěj ty dopisy a pohledy :)
No, každopádně sem se zas rozkecala, přitom sem chtěla psát o něčem uplně jinym. Můžou to nějak tak vyjádřit za mě Lucka Bílá (Vokurky "Tělo bez duše a duše bez těla") a Tomáš Klus (Chybíš mi "Chybíš mi"). Ona to pochopí a to mi stačí.
Zajímalo by mě, jestli ryby trpí problémy s nespavostí. Už nevim proč, ale zajímalo. Budu googlit.
Stejně je zajímavý, jak některý věci člověk z palice nedostane. Pitomý borůvkový žvejkačky. Ale teď už se mi to nemotá hlavou tolik jako před tejdnem, kdy se to nemotalo tolik jako u Adél. Aničky dárek pro Štěpánku (což mi připomíná že tý Andule se narozky taky blížej) zatim kupovat nebudu. Kávička, korálky, melounek*

Fill your head with happy thoughts

12. června 2010 v 22:04 | Kikča*
Je to neskutečné, ale opravdu, když v nynější době řeknu, že se musím učit, se opravdu učím. Školaškolaškola, blebleble. Grr. Včera matika, dneska chemie a aj, zejtra nic, páč ve čtvrtek jdeme na čtyři suplovaný hodiny (milovat logiku naší školy) a pak biologii. Na... štvat. O dalším tejdnu nemluvě. Do toho asitak 150 věcí udělat. Jojo, lifes hard.
Čtvrtek - neděle MĚLNÍK <3
nejlepší <3 teda až na prvního týpka.. nejlepší, jelo nás v autě tam (ano, hned na začátku průšvih :D) o jednoho víc a zrovna nás stavěli policajti. "Vylez Aničko." "a kam mám jít?" "jděte někdo s ní" "a kam??" "jděte tam za poštu, my vás pak naberem" .... "ježiš Angel a Anička spolu sami." "musíme jim zavolat" :D
...chuj
...macho
...týpek
...tvoje máma
...pařbááá

Opalování na molu s melounem <3 sezení v okně... :)) odpolední spánek při Cimrmanech... :))

Čtvrtek 4 hodiny, 4 z nich suplovaný. Meloun a kafíčko s Anii.
Včera football <3 NikiNikiNiki* dneska Anglie v tv - go go go!

Velký plány na příští tejden. Beach. Narozky. Albertov. Nanana.

Prázky? 13 školních a 18 celkem dní. Pěna? 38 dní. yes!


Chci zpátky TU onu <3

David a moucha

1. června 2010 v 17:42 | Kikča*
Já mu za ně věnoval čokoládu a rákosník samym štěstim málem sral volej. Forres Gump.
Navigoval mě, ale zapomněl, že nezná cestu. Zuza cestou z Harra
Umí německy? ne.. Co francouzky? taky ne.. Anglicky? ne. maďarsky? jo maďarsky vlastně neumim já... němčinářka.
"Miluji tě" je samozdřejmě fajn, ale kam se to hrabe na větu "Není to zhoubné." Woody Allen
To jen tak na úvod poznámky z mobilu.

Čtvrtek
S brouuučkem na hřišti :*

Pátek
Biologie "..někdy taky dochází k přemnožení.. nějaké příklady?" "vlci, někde tam, řikali to v rádiu" "komáři" "komáři se ženili, ženili, kapku vína neměli.. komáři se ženili, ženili, až... koho to zabili?" "no ty vlky!"
"plodnost, úmrtnost... příkladem jsou třeba stromy..." "a třeba taky sedmikrásky, ne?" "no a úmrtnost je kdolik jich kdo zašlápne" "a to maj nějaký ministerstvo?"
Přestávka - rána - rozbilo se okno "Davide jak si to rozbil?" "no takhle rukou" "a proč?" "já chtěl zabít mouchu" ... "jenže ta moucha byla na druhý straně" :D
Večer football s Nikajz <3

Víkend
Den dětí spojený s petanquem aneb shánění mečů, který kluci ukradli a kolaudace u Danči aneb seděla sem na lavičce, nějak sme do sebe strkali zadkama a najednou sme leželi na zemi :D


Ve čtvrtek odjíždíme na cyklovýlet a ano, užijeme si to :) sice mám organizace až po strop, ale jede mých 5 top*
Zejtra SA z němčiny, ble :/ a pak možná dětský den a možná s Majklem. hahaha*
 
 

Reklama